Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy ist ku gynekologovi?

lulu886

ahojte mamicky, v piatok som bola u lekara lebo mi uz meska MS,a robila som si cca 5testou a vsetky mi vysli //
lekar mi urobil ultrarvuk a ine vysetrenia , povedal mi ze mam vnutromaternicove tehotenstvo, 4mm....a mam si davat pozor ak by som nahodou krvacala mam hned prist. a objednal ma o 6 týzdnov. vcera som bola u neho lebo potrebovala len potvrdenie aby ma preradili na inu pracu lebo robim v autombilke. tam bola ina dokrorka ona mi povedala ze tehotna pod nej niesom aj ked mi doktro povedal ze ma 4mm podla nej to nic neznamena.a ked som jej povedala ze som si robila 5testou a kazdy jeden mi ukazal // tak sa mi zacala smiat.a ani ma nevysetrovala...

ifka

kludne pockaj este mesiac.nic tym nepokazis a plod uz bude lepsie uchyteny.cize mensia sanca,ze po vysetreni zacnes krvacat.ja som bola pri starsom synovi az v piatom mesiaci.ale to uz bol extrem.

dr.jajbolí

No, ak ti to vyšlo pozitívne, blahoželám ti! K lekárovi by si už mohla, bábo bude viditeľné, keď bude ešte trochu väčšie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kedy ist ku gynekologovi? - Fórum - ZDRAVIE.sk