myslite ze mi hrozi anorexia?

:):)smile

Jaj moja, zial ty uz anorexiu mas. Ci uz mas anorexia nevrosa alebo mentalnu anorexiu. A musis sama zvazit ci sa cielene vyhybas jedlu alebo chudnes aj ked jes.

forgy

máš len 13 (14). Nečuduj sa, že máš 67 pás... Si ešte mladá baba. Postupne sa ti postava vyformuje...neboj nič

monica gazpio

Je pravda, že pre niektorých je BMI neobjektívny matematický vzorec, lenže ja vážim 64 kg a meriam 173 cm. Síce mi vravela jedna známa, že som chudá a tak, ale ja sa tak necítim. Tak mám asi ťažké kosti, čo už. Ja mám takú normálnu postavu. Poliewoocka podľa toho, čo píšeš, asi máš ľahšie kosti.

monica gazpio

Ahoj cate moss, nie si sama. Aj ja mám chlpaté nohy. Skúsila som depiláciu, ale vždy narastú znovu, nech robím čokoľvek.:( A mala som aj nadváhu. Vážila som 76 kg pri výške 173 cm. Verím Ti a chápem Ťa. Len škoda, že si až z Blavy, pretože ja som z východu. To zarastanie môže byť aj hormonálna porucha, väčšinou sa to lieči antikoncepciou. Ale jeden dr. povedal, že sa s tým nedá nič robiť. Odbočila som trošku od témy, ale čo už. A čo sa týka schudnutia rozhodne sa neriaď pravidla "cica nežer", pretože upadneš do bludného kruhu anorexie a bulímie. A čo sa týka kamošiek, ani ja som ich nemala, pretože som bola tučná, mala som veľký nos a ako som už spomínala tie nohy. Však si ich ešte nájdeš. Je lepšie mať 1-2 a pravú ako veľa a falošných. Ahoj, veľa zdravia, šťastia, úspechov a dúfam, že sa Ti to dá do poriadku.

anka

ahoj babenky!!!
ja mam 22 rokov a menzes tiez nemam napriek tomu, ze mam 171cm a 58kg, co je podla mna uplne nomal, s jedlom tiez nemm problem. PRED 2 ROKMI MI MENZES MESKAVAL NAJSKOR 2 TYZDNE? PAK MESIAC? POTOM 2? POTOM POL ROKA A TERAZ SOM NA TOM TAK ZE NAPOSLEDY SOM MALA PRESNE PRED ROKOM. ROBILI MI AJ SONO BRUSKA CI TAM NiC NENI ALE NENI, A V KRVI TIEZ NIC OKREM TOHO ZE MAM TRVALE ZNIZENU IMUNITU,NEMAM CERV.KRVINKY ALE ANI BIELE!!!!MA DAKTOR TO CO JA??? JIM VSETKO,bravcove, rybu, soju, hydinu, vsetko okrem hoadziny z tej vraciam. ja uz vazne neviem co mam robit, berem tabletky zeleza a nic zatial
poradte pls!!!
papapa anka

biasa

pusate:čim viac si citam tvoje prispevky, tym viac zistujem aka si sprosta .., neuvedomujes si ze tvoje dristy a prispevky mozu niekoho naozaj ovplyvnovat? ked chces umriet ako pises tak by si sa mala spakovat odtialto denne zrat 500kcal denne a nekazit tu vzduch...ja som anorexiou trpela,a le nikdy by ma nenapadlo prezentovat taketo nazory cez internet..no asi to bude tym, ze dnesne decka su nozaj hlupejsie ako volakedy...