myslite ze mi hrozi anorexia?

poliewoocka

Bmi je neobjektivny matemticky vzorec. Ja mam 53/177, podla bmi som hlboko podvyzivena a pritom vyzeram normalne, jem 5-6x denne, sportujem a nemam ziadne zdravotne problemy. Pribratiu sa nebranim, v zime zvyknem nabrat na 56:) co je celkom fajn

adrien

neklam....nedristaj lebo kopec hereciek ma pri vyske 172 vahu 52 a menej...napr.angelina jolie mala mpri 172 vahu 50kil

jajaaa

ja mam vysku okolo 172 a vahu 53 ale nemyslim si ze mam anorexiu aj ked podla bmi som podvyzivena...je vobec bmi objektivne?

pusate

áno,je to strááááááááááášne málo!!!!!
ja som anorektička a mám 16rokov,vážim skoro čo ty 36kg,ale to mám o 8cm menej 151 a nemám menzes,ani žlčník pre anu...
a ty si tiež anorektička,ked si tak podvyživená? a máš menzes?

macko

Anorexia je nechut k jedlu že proste si pripadaš že si tučna aj ked maš 25 kilov a 170 cm......ked jete a nepriberate no tak to budu gény to je take iste ako ked niekto si da velke hranolky a priberie polkila :D Gény sú gény :D

wazalka

Pusate neboj podla mna nic neni stratene. Neviem kolko vazis a ake je tvoje BMI, ale ak nemas podvahu a mas dostatok tuku, malo by to byt v pohode...(lebo telesny tuk obsahuje hormony a latky ktore su potrebne pre menzes)... V jednej teme som si citala o tom ze daktore baby dostali prvy krat menzes aj v 18 tich a tak.....takze podla mna ak nedietujes a si zdrava nemusis sa bat ze ho nedostanes =)