myslite ze mi hrozi anorexia?

ssia

kasparatia a titinka, mali by ste obe trosku pribrat, minimalne take 4kg . kolko mate rokov? viete zavisi to aj od veku, ze kolko by ste mali vazit a taktiez od stavby tela, miery, genetika, ...
ja by som zase chcela trosku schudnut, kolko myslite ze by som mala vazit pri 158cm a 15rokoch?

kasparatia

titinka: ja mam 170 a 50kg a taktiez sa citim chuda a chcem pribrat nastastie sa mi to v poslednom case dari uz som pribrala 1kg takze sa tesim a aj ja si myslim ze 41 je velmi malo a mala by veela papat..

titinka

ahojte..ja mam 173 cm a vazim 50 kg...neviem pribrat aj ked papam, nikdy nepriberem viac kil...a chcela by som tak spon 6..evka 28..to mas fakt 41 kg? ..podla mna je to malo:)..treba papat..ja mam 50 a sa citim velmi chuda:(

tabletka11

AHOJTE,pisala som tu o tom s tymy tabletkami chcem sa spytat presnejsie..MOZEM PRIBRAT Z TABLETIEK -ENTIZOL,PANGROL A HELICID ..nasli mi v tele zapal,sposobeny helicobakterom,zle travenie a problem s pakreasom..a bojim sa ze priberiem nevie niekto ci z tych tabletiek priberiem?

hruska111

AHIJTE...NEVIEM JE PRAVDA ZE Z TABLETIEK SA PRIBERA?Z TABLETKACH NA ZALUDOK...JE PRAVDA ZE Z NICH MOZEM PRIBRAT??

barbinka

jarka: nemyslím si, že by si zhadzovala. váha je kolísavá. ráno máš menej ako večer. tiež keď si po veľkej potrebe, máš menšiu váhu a tiež to závisí aj od toho, čo si zjedla.

jarka777

ahojte...nehodi sa to sem,len prosim ked viete,reagujte,chcem vediet,ze aky mam metabolizmus ci pomaly alebo rychli..No vlasne ja viem skoro zhodit ale potom viem naspet skoro pribrat...cize ked mam 2dni 54kg potom na druhy den mozem mat hned aj 55,56kg...ale lahko zhodin...lenze ked si dam nejaky keks tak sa citim ina,mohutnejsia a pribratejsia..a neviem aky to je metabolizmus..:-(dakujem pekny zvysok dna :-)

tfuj

nemusia,ale ty dúfam niesi anorektička,na to si ešte moc mladá.ja som už stará capa,ale niesom anorektička,aspon myslím,mám 18 rokov.