hrozi mi anorexia?

jess

a este nieco...tvoje telo spotrebuje iba obycajnym fungovanim tym ze ti pumpuje srdce atd 1400kcal co v pohode zjes na tie 3jedla takze ked potom tancujes 10x do tyzdna tak telo nema potom uz odkial brat energiu,moze sa to skoncis smrtou alebo trvalym poskodenim organov

jess

no to su rady toto...ze chod robit modelku...evka mala by si ist s tym k doktorovi ze nech ti poradi ako zdravo pribrat a tri jedla do dna-to su ake jedla? zalezi aj na mnozstve...je rozdiel ked si das tri krat do dna ovocny salat a rozdiel ked si das rano chlieb s niecim,na obed rezen a na veceru ja neviem tiez nejaky chlieb alebo jogurt....a 10x do tyzdna tanec na to nestaci jest 3x do dna,potrebujes prijat ovela väcsie mnostvo energie....nechcem mudrovat ale je jasne ze si potratila lebo tvoje telo nedokaze uzivit aj babo v tebe

choco xoxo

Tak je to take dost neuveritelne,ale tak su asi aj vynimky...Ja som mala anorexiu pri vyske 171cm sa mi to pohyboalo asi 44-45 kg (teraz uz mam 55kg,a som stastna) a to som bola taka mega vyschnuta ze az,slaba,vlasy mi padali,menzes som nemala....Takze ty ked mas 41kg pri tejto vyske tak si ta viem akurat tak predstavit ako diefcata z nemocnice.Mozno mas tak lahke kosti ze vyzeras ako ja pri 55kilach,neviem...Kolko mas vlastne miery??boky mas urcite pod 85vsak?? ..tak to potom nesu tie lahke kosti...a ked vravis ze tancujes,ja tancujem 5krat do tyzdna skoro 3 hodiny a to sa musim stravovat presne vyvazene lebo by som asi kolapsovala pri jablku a chlebiku...no a ostatne tu uz bolo povedane....takze rob ako chces,je to tvoja slobodna vola,ale ak nechces zomriet ( a to bude mozno coskoro,mala som s anorexiou bohate skusenosti,takze viem o com vravim) mala by si vyhladat odbornu pomoc....

hahaha

ja ti neverím,ved s tvojou váhou sa nemožeš ani vyspat,všade ta kosti musia tlačit.A ak ta to kilo fakt drží od nemocnice,tak sa ho snaž udržat.Akde berieš energiu na tolko tanečných,suhlasím s no fuj-presne tak iba ojebavaš ,28ročná a rozum nikde.

harphia

ja som pocula ze ked mas po 40 kg (s tvojou vyskou)tak ta mozu hospitalizovat a napoja ta na "hadicky s jedlom".Bud silna

evka28

no fuj,tak podla mna to co pises ty je nezmysel,nemam pocit ze by som umierala,prave ze sa citim celkom fajn vzhladom na vsetko.A ten chlieb bol ako priklad,tak ma za to teraz nemusis ukamenovat.A myslim,ze ty si posledna,ktore moze hovorit o tom,aka by som bola matka.Ja si to netrufam usudit,hlane ze ty vies vsetko.Prajem pekny den.