Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

mama42

betka nie je to hanba...niekto trpi na cukrovku niekto ma rakovinu.....tito sa z tych chorob asi uz nikdy nedostanu....( ALE VY MOZETE ..je to len vasa volba neist sa liecit...ZE JE TO HANBA...sakra...to nie je hanba...

mama42

ked sa nebudete liecit ...mozete zomriet..su to velmi vazne choroby..radsej chcete to?? O dcere sa to asi kazdy tiez dozvedel vedelo to zopar ludi ale viete ako to je ..roznesie sa to...my sme sa nakoniec prestahovali z vychodneho slovenska na zapadne...robi tu manzel..a myslim ze to bol pre nu tiez dobry krok ...a nie je to hanba...JE TO OCHORENIE...V DNESNEJ DOBE je to ine ako kedysi...DEPRESIE..ROZNE NUTKAVE SPRAVANIA...ANOREXIE BULIMIE..DNES UZ NENI HAMBA IST ZA PSYCHIATROM...V AMERIKE MA KAZDY SVOJHO PSYCHOLOGA..ALEBO AJ PSYCHIATRA...je ina doba...nehambite sa..prosim vas

kiky

criss:a kto povedal že to musíš povedať celej robote?napr. ja síce ešte chodím do školy ale okrem mojich rodičov a psychologičky to nevie nikto..

mama42

liecis sa ambulantne?? Moja dcera sa liecila ambulantne su to uz tri roky dobre dva roky to bolo tazke..vzdy sme sa hadali o stravu ... jej normalna davka ..sa mne nezdala normalna...moc som ju kontrolovala..az raz mi muz povedal nech ju uz nekontrolujem...ze on si to vezme na starost..a tusim to bolo dobre rozhodnutie..:-) Myslim ze to uz nikdy nebude ako predtym ..ale je to velmi dobre opat sa usmieva a tesi zo zivota ...a kludne ako aj dnes zje kuraci rezen..a kolac a udenu sunku...a pritom si drzi vahu ...teda vzdy sa bala toho aby to nepreslo do bulimie..teraz vazi nejakych 55 kg a meria 168 cm..je to fajn

betka20

criss: ty si to napisala ako za mna:-)) nechcem sa opakovat no vsetko co napisala criss je i o mne len nie v praci ale v skole a v rodine

criss

mama 42, tebe sa to lahko hovori, chod sa liecit, ved tym by predsa vsetko vyslo najavo a to asi mnoho z nas nechce. Ja neviem, pre mna by to bola asi dost velka hanba, neviem co pre druhe. V robote by to na mna urcite nikdo nepovedal, som vacsinou to usmiate slniecko a este k tomu dost ludi mi hovori, ze som velmi pekna. Chcem to nejako vyriesit, ale bez toho, aby o tom niekdo vedel.

mama42

forever
ja takisto ked som bola mladsia tak som fajcila dost vela teda asi 20 cigariet denne...no prestala som s tym ...a tiez som mala mensiu chut na jedlo ...stacila kava a cigareta...no teraz mam cistu na prsniku...moze to byt mozno aj z toho ze som fajcila ja neviem..( chodim na kontroly aj teraz som bola na mamografii vysledky este nemam...no ale fajcit s mierou je asi lepsie ako mat anorexiu:-)