Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

iriska

to bolo pre vikinku.
mishi,nemam,ale neviem,ci je to dobre alebo zle.mala by som mat,ked to pojde.tak asi sa nalievam zbytocne :((
nepopytala by si sa mi,mozno su tam mudrejsi,a vyznaju sa aj do tohoto problemu,hoci je odveci vasej profesii.

iriska

moja,a preco si nedas aj nejake ovocko a zeleninu? to je zdrave a potrebne na dobre fungovanie vsetkych organov a buniek.a nema to kalorie,z ktorych sa pribera.nemusela by si ich vyvratit,lebo sa rychlo travia a neusadzaju do tukov,ak ti ide o nepribratie. skus ich zaradit do jedalnicka,napr.ako veceru.take zeleninove salatiky. napomahaju aj traveniu inych potravin,napr.ak si das k mäsu surovu mrkvu alebo inu zeleninu.

misha

iriska, moč môže ísť na biochémiu, alebo na mikrobiológiu...ale ok, potom popíšeme..Tiež som zvedavá, či máš ešte bolesti...

misha

vikinka, čítala som, že si písala, že ak to ešte raz urobíš, že to povieš doma. Už si tak urobila? Vedia to vaši?

iriska

tak aj to sa ma bude tykat. v pondelok idem s mocom...som hrda,ze mam taku kamosku! ak mi vyjde zly vysledok,tak mi ho ozrejmis,ze o co ide,ano?
mail mozes,ked budes mat viac casu. dakujem!!

vikinka15

Boze ja uz neviem ako dalej znova som to urobila.Chcem prestat s tym prejedanim.Preco nemozem?? Dnes som zjedla 3 rozky a dobosku a vyracala som to.Ale pred hodinou som tiez jedla:-(((

misha

iriska, ja nerobím na biochémii, ale na mikrobiológii. Tam robíme výtery nosa, hrdla, rekta, pošvy, moče, spúta, atď.:-)
Moja, na mailík napíšem neskôr..

iriska

dakujem,takze zivim nejakeho prizivnika!
:DDD bleee!
a to PDW??? aj to bolo +
mozes do mailu. kuknem sa tam.
aj mna by bavila ta praca.zaujimalo by ma,ako sa to skuma a co vsetko sa da zistit z krvi...