Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletka po!!!

Príspevok v téme: Tabletka po!!!
miau19

Deň pred menštruáciou som mala prvý pohlavný styk s mojim priateľom. Použili sme pritom síce kondóm, ale stalo sa, že sa roztrhol, priateľ sa však do mňa neurobil. Ja som však pre istotu užila tabletku Esscapelle po nejakých 36 hodinách. Menštruáciu som v ten mesiac dostala ale bola oveľa dlhšia ako býva zvyčajne. Tento mesiac mi už však mešká takmer 4 dni, čo sa mi predtým nikdy nestalo.Mám mať obavy z toho, že by som mohla byť v tom, alebo to mohlo spôsobiť užitie tabletky. ďakujem za všetky rady

monkyf

podla mna to može byť sposobene tou tabletkou. ja som asi pred 3 rokmi užila tiež tabletku po POSTIMOR a vobec som nedostala menstruaciu dva mesiace. vratila sa mi až ked mi gyn pichol vyvolavačku a dovtedy som mala pravidelny cyklus a nikdy mi nemeskal

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.