Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antidepresiva

suez

funny .... co je na to ze trochu priberies... alebo zabudas alebo sa zasekavas v reci... taky trochu zmagoety sak to je celkom sranda... pobavis lu0di okolo seba aj ty sa zasmejes.... zo zaciatku ma clovek pocit ze stratil seky emocia az npozna samehoseba ale po par tyzdnoch sa toda do normy... spravia veliku zmenu potlacia depresie cize svoju pracu robia genialne... ale ziadne antidepresiva nemozu cloveka vytiahnut z depresie mozu pomoct pozitovne ho motivovat ale clovek sam musi zacat pozitovne mysliet ... a dat sa dokopy ...analyzovat svoje komplexi..ujo FROID by o tom vedel rozpravat... peace f...k off deprese... zivot je krasny aj zo vsetkymi veciami coprinasa tak preco to secko nevychutnat si :D

elessar

SAMOME... nic sa neboj, riesenie existuje...ak nechces bratz synteticke AD, skus prirodne - maju podobne ucinky pricom nemaju negativne bocne vplyvy na organizmus. su to vlastne potravinove doplnky - vytazky z rastlin. uvadzam:
5-htp - je to prekurzor serotoninu, latky spoluzodpovednej za klud, pokoj az dobru naladu...telo si z neho vie ten serotonin pomerne rychlo vyrobit)
st. johns wort - vytazok z lubovnika, posobenie velmi podobne ako synteticke AD - brani rozbadu serotoninu a tym zvysuje jeho hladinu.
...vela sa o tom popisalo na fore "depresia", tak ak budes chciet, prejdi si ho, najdes aj kopec inych velmi uzotocnych rad... a hlavne sa nespoliehaj iba na lieky, ale pristup k svojmu problemu aktivne - treba zmenit myslenie na pozitivne, viac meditovat, sportovat atd.

male slniecko

salome.. ja mam taky pocit, ze ty vlastne ani odpoved, ani pomoc nechces.. takze az budes vediet, ze naozaj chces nieco robit so svojim stavom, tak sa zober a utekaj k lekarovi, ktory ti pomoze. ja sama som brala antidepresiva dost dlho a ziadny zo stavov, ktore tu popisujes som nemala. mam narocnu pracu a v pohode som vsetko zvladala aj popri brani antidepresiv. takze ako chces, rozhodni sa sama, ci chces, aby sa ti ulavilo, alebo sa chces dalej trapit. a brat do uvahy niecie hlupe pripomienky.. antidepresiv existuje v dnesnej dobe milion druhov a zalezi na lekarovi, ake ti posudi ako najlepsie. predpokladam, ze nieco velmi "lahke", co ti absolutne neuskodi. tak asi tak. ahoj.

salome3333333

Och, tak s tymi antidepresívami je to naozaj také zlé, ako som počula. Tak to ich teda brať nebudem. Nechcem byť tučná ako prasa a rozprávať ako pripitá. Ale keby som vedela, čo by mi ešte mohlo pomôcť okrem nich... :-((( Nechcem sa celý život trápiť.

spleen

Ako uzivatel antidepresiv mozem povedat,ze naozaj niektore antidepresiva,ktore som bral,sposobovali poruchy reci,bud ju zrychlovali alebo zasekavali,mysleli si o mne,ze som asi pripity.No a tiez mi celkovo spomalovali myslenie,stracal som myslienku a nepametal si,ako som vetu vlastne zacal.ALe zrejme je to individulne a nie kazdemu robia AD taketo problemy.Momentalne beriem uz 5 mesiac Setralin,a stale sa citim unaveny,bez motivacie,ani sa netesim z toho,ako je vonku odrazu pekne,neviem sa pre nic nadchnut.Aj to je dosledok AD,potlacaju uplne pocity.Nechce sa mi chodit ani von medzi ludi.

male slniecko

každopádne, antidepresíva sú na lekársky predpis, takže lekár ti na základe tvojho zdravotného stavu vyberie tie najvhodnejšie. a to, čo si napísala je hlúposť. to by sa muselo "zasekávať" pol sveta pri tom množstve ľudí, ktorí dnes berú antidepresíva. a nemajú žiadne vedľajšie účinky, okrem prvých pár dní, keď môže byť mierne napríklad znížená pozornosť, alebo mierna nevoľnosť. to je všetko.

ihoe

neviem kde si pocula, ze sa niekto zasekava z antidepresiv..dnesne antidepresiva su prakticky bez kontraindikacii..funguju na spatnom odchytavani serotoninu("hormonu stastia")..vytiahnu ta z depresie obvykle za 2 tyzdne..

salome3333333

Teda potrebovala by som vediet, aké to má účinky. Poznám zopár ľudí, čo sa liečili na psychiatrii. Nabrali zopár kíl a keď rozprávajú, zasekávajú sa. Nechcela by som takto dopadnúť. Všetky antidepresíva majú takéto účinky? Alebo len veľmi silné? A ako je to s ich účinkami? Dostanú ma z depresií? A ako dlho to asi bude trvať? A môže sa potom ešte všetko vrátiť?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antidepresiva - Fórum - ZDRAVIE.sk