Chlorella

scenna

Kvalitná Chlorella - iherb.co tak ja uzivam Chlorellu uz asi 2 roky a mozem ju kazdemu len odporucit. Moja plet sa vylepsila, vlasy mi rstu rychlejsie a su pevnejsie, nechty sa mi nelamu a trvenie mam tiez lepsie. Takze ja mozem len vrelo odporucat dalej.

elam

mona

tu o uzivani chlorelly najdes vela: imunita.online a tiez sa tam vravi, ze uzivanie chlorelly u tehotnych nie je kontraindikovane. Ale s tym, ze davkovanie by bolo potrebne radsej prebrat s lekarom. a spominala sa tu aj blendea, tu som tam nasiel tiez: imunita.online a pri nej sa zas neodporuca uzivat tehotnym ani dojciacim matkam (obsahuje zeleny jacmen, zelenu psenicu, spirulinu a chlorellu)...

Clovek zeby sa v tom vyznal

mona12

Ahojte. Zacinam s chlorellou - pred chvilou som si prevzala na poste balicek, idem to skusit prvykrat. Trochu ma vsak prekvapilo ze sa neodporuca tehotnym zenam (a ja som v 13. tyzdni). Nasla som to info na stranke odkial som objednavala chlorella.sk . No je to moja chyba ze to citam az teraz, viem.
Na ceskom fore vsak maminy pisu, ze pocas tehotenstva uplne v poriadku, ziadny problem www.emimino.cz
Poradte prosim. Nechcem nic riskovat.
Chlorellu som chcela brat prave kvoli drobcovi, aby som sa trochu precistila, ale ak by to malo byt spojene s hoci len malym rizikom, tak o to nemam zaujem.

lahavanka

uzivanie chlorelly na zaciatku je neprijemne, telo sa zbavuje tazkych kovov a skodlivin a zvykne boliet zaludok a zvyknu byt traviace tazkosti ale po mesiaci uzivania to zmizne a zacne proces precistovania, ja som uzivala tree3chlorellu tiez najprv to bol boj ale nakoniec dobre rozhodnutie a moc to pomohlo aj na chudnutie aj na erengiu aj na travenie

chlorelka

Som tretí deň na chlorele a nerobí mi dobre, lebo mám bolesť v oblasti pečene, pichanie a aj pálenie, tak za mňa NIE!

Lukik

odporúčam aj spirulinu a chlorellu. výborné sú zmesi, kde sú aj ďalšie zelené superpotraviny, napríklad ćeská blendea /momentálne najkvalitnejší výrobok zo zel. superpotravín/

malicka4

chlorellu som užívala celé leto, detox pre mňa ako vyšitý, k tomu som ešte schudla a trávenie sa mi od základov zlepšilo; ja užívam už len tree3chlorellu

Malvi

kvalitna je z mojej skusenosti tree3chlorella, tato mi pomohla naozaj na detox, kombinacia so zelenym jacmenom a kurkuminom je uzasna