Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlorella

janii1732

pouzivala som chlorellu a jacmen par rokov dozadu bez akychkolvek problemov. citila som sa ok. nedavno som ale zacala znovu pouzivat chlorellu, minuly tyzden mi ale po nej ostalo zle a zvracala som. najprv som si myslela ze zvraciam z niecoho ineho, po tyzdni som si ale dala opat chlorellu a je mi jasne ze je to chlorella co mi sposobuje tento problem. po 4 hodinach ako som ju uzila som zvracala dve a pol hodiny. stacilo mi. nespecifikovala by som to ako priznaky detoxu, ale skor ako alergiu. takze ja uz dalej experimentovat nejdem. len som sa chcela podelit o moju skusenost, chlorella moze mat blahodarne ucinky na organizmus ale ma aj vedlajsie ucinky na niektorych ludi.

Kačenka69

pre Nikamajko1 - ja som tiež zo začiatku pociťovala doslova kamene na žalúdku. Odporúčili mi znížiť dávkovanie a pokračovať s pomalým pridávaním po tablete. Potom mi to už nerobilo. dobre rozpísané to nájdeš na www.dobrezdravie.sk

Nikamajko1

Ahojte chcem sa spytat....mam atopicky egzem vyskusala so nato uz vsetko....hormonalne dechtove maste nič nepomaha....je dost mozne ze mam zaneseny oragnizmus...tak som skusila chlorellu od medicol...beriem ju asi tyzden pocitujem tazobu na zaludku ale viem ze to je len prva reakcia na toxiny v tele...nemate niekto skusenost s tymto?

Kačenka69

Ja som s chlorellou spokojná. Zo začiatku som pociťovala ťažobu na žalúdku, no keď som ju začala brať postupným pridávaním, tak sa to upravilo. Beriem ju zatiaľ len 2 mesiace, no mám pocit že sa mi upravilo vyprázdňovanie, čo ma veľmi teší. Odporúčajú to kombinovať aj s jačmeňom no neviem či to mám skúsiť. Máte niekto s tým skúsenosť?
Ja mám konkrétne túto chlorellu a brala som ju cez www.dobrezdravie.sk

Simca526

Mam balenie chlorelly od medicol,brala som ju asi dva dni,ale kedze mam problem pribrat a z tohto sa este chudne musela som vysadit,lebo mi to odporucila lekarka na kontrole,ak mate zaujem napiste mi,na cene sa dohodneme.

MLx

Bral som chlorellu asi 1/4 tablety od gw a nastrojezdravi oba mi sposobuju zhorsenu pamat a koncetraciu a vyrecnost. Neskor som bral len jacmen od oboch znaciek a reagujem podobne okrem vyrecnosti. moze mi niekto poradit preco tak extremne reagujem na tieto doplnky?. A ci to prejde a ci sa to neda nejako overit ze ci niesom alergicky na toto? Inak mam riedku stolicu a pri chlorelle sa mi urobia afty v ustach.

miška545

Prosím vás, vedel by mi niekto poradiť? Chlorellu som začala užívať pred dvoma týždňami a za ten čas som pribrala už tri kilá. Je to možné, že je to vplyvom tabletiek ?

akinom007

Chlorella je velmi dobra vec...uzivala som ju rok a pol davkovanie som dodrzala ako pisu v navode cize som postupne zvysovala...uzivala som to velmi poctvio, rok aj pol som nebola chora, upravilo sa travenie...teraz uzivam len sporadicky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlorella - Fórum - ZDRAVIE.sk