Chlorella

vito_m

Bolo by dobre varovat ludi o moznych neziaducich ucinkoch. Prestal som chlorellu brat, lebo som si myslel ze mam nejaku crevnu virozu. Pri vyprazdnovani som mal neskutocne krce a napinalo ma na zvracanie. Dokonca som rozmyslal ze pojdem na pohotovost, no nejak som to pretrpel a po piatich dnoch ked mi uz bolo lepsie, som sa rozhopdol pokracovat v uzivani chlorelly. Par hodin po uziti prvej davky, som dostal rovnake krce ako predtym a napinanie som uz nepremohol a musel som sa 2x vyzvracat. Par hodin som este v sebe neudrzal ani vodu, vsetko islo von spodnou cestou, takze po par hodinach som mal creva dokonale ciste :) cize s tym precistovanim chlorellou je to pravda, len nie na kazdeho to ucinkuje ako ma. Kedze v letakoch som ziadnu informaciu o podobnych ucinkoch necital, skusal som najst nieco na internete a zistil som, ze s podobnymi problemamy som neskoncil sam a obstal som este celkom dobre. O tejto veci by podla mna mal vediet kazdy kto s uzivanim zacne.

schudnatafaj

Ja som uzivala 3 mesiace chlorellu a schindeleho mineraly a schudla som asi 8 kg zlapsila sa mi plet, ustupili zdravotne problemy a citim sa ovela lepsie, plna energie, cista odporucam za vyskusanie nic nedate...bud vam to pomoze alebo neuskodi...je to priroda
/////////////////

Athena40

OPRAVA ADRESY:
Ak máte niekto záujem o lekárske štúdie o chlorelle a mladom jačmeni, rada Vám pošlem e-mailom. Napíšte mi na adresu: Athena40@azet.sk

Athena40

Ak máte niekto záujem o lekárske štúdie o chlorelle a mladom jačmeni, rada Vám pošlem e-mailom. Napíšte mi na adresu: Athena40@zoznam.sk

Athena40

Uvadzam vysledky, ktore dosiahli moji priatelia po brani zelenych potravin:
Andrea 39,
Každopádne sa cítim menej unavená a to vidím aj na svojej dcére, keď aj vstanem ráno, že ledva pozerám, dám si jačmeň a normálne cítim energiu do života... Tvár sa síce ráno ešte mračí, ale ostatné telo je akoby nadopované. Pijem ho 3x denne. Dcére sa po mononukleóze rýchlo upravili pečeňové testy. A mám dobrý pocit, že robím niečo pre svoje zdravie, aj tá psychika robí veľa. Chlorelu som pár krát musela prerušiť užívať, mala som bolesti v črevách, tak som ju začala užívať večer 3-5 tabliet, len po dlhšom užívaní sa stalo, že som aj 3 dni nebola na "WC", takže som dávky znížila na 2 večer. Aj keď pijem, ale asi nie dosť, ťažko mi je to ustriehnuť. Sú to asi 2 l tekutín, možno aj viac, ale stále je to asi málo. Ale aspoň, že viem, čo robiť.

Ján, 45
V prvom rade sa veľmi dobre cítime , beriem spolu s manželkou mladý jačmeň aj Chlorelu. Nejako sa nám nedostalo jarnej únavy. Inokedy to bývalo citeľné. Ja si myslím, že to veľmi dobre vplývalo aj na stravu, lebo z môjho pohľadu som určite schudol. Nielen na váhu, ale aj viditeľne, A aj inak je mi veľmi fajn, žiadna únava. Pri prechode počasia na zmenu nemám žiadne veľké problémy. Posledné roky to bývalo veľmi zlé.
U manželky sa prejavila detoxikácia na začiatku tak, že sa úplne vyhádzala. Znížila dávky Na chvíľu vynechala chlorellu ale teraz je však úplne v pohode odkedy ju znovu začala užívať.

Pavol, 68
Chlorelle aj jačmeňu som sa dlho bránil, mám vysoký tlak a zopár rokov beriem lieky na tlak. Pravidelne, asi každý mesiac som musel ísť na pohotovosť, mal som triašku, búšenie srdca a bolo mi špatne. Vždy mi menili lieky, zostal som na pozorovaní v nemocnici a dostal som kalciovú injekciu. Potom som sa dal „nahovoriť“ na chlorellu. Beriem ju už asi pol roka a nemusím chodiť na pohotovosť, stav sa stabilizoval.

Ondrej, 60
Chlorellu s jačmeňom beriem asi 3- 4 mesiace. Doposiaľ sa mi zlepšili výsledky : zvýšený cukor z 11,3 na 7, cholesterol a tuky. Tlak sa mi upravil z hodnoty 140/95 na 120/80. Prestal ma bolieť pri tenise bedrový kĺb. Manželka taktiež začala brať zelené potraviny.

Ľubica, 64
Chlorellu s jačmeňom som brala asi pol roka. Nemala som žiadne problémy. No v lete som ich prestala brať, myslela som si, že je dosť zeleniny. Ale asi nebolo dosť vitamínov, nakoľko som na jeseň ochorela a veľmi silné zápaly nevedeli potlačiť ani 3 balenia antibiotík. Tie mi potom narušili črevnú mikroflóru a bola som na tom ešte horšie . Potom som si uvedomila, že je asi chlorella s jačmeňom nutná(aj v lete)... Tak som ich začala brať znova. Nedávno som bola na vyšetrení krvi pred operáciou zeleného zákalu. Lekárka bola milo prekvapená mojimi výsledkami krvi. Pýtala sa ma, čo robím, že mám také dobré výsledky v mojom veku (vraj ukážkové!!!). Povedala som jej o jačmeni a chlorelle – vraj o tom ešte nepočula. A inak – na začiatku detoxikácie sa mi urobil herpes na ústach – dala som si naň rozdrvenú chlorellu v noci a za dva dni sa mi urobila chrastička a bolo po herpese. Prestali mi aj šedivieť vlasy a nebolia ma ďasná, bez problémov môžem nosiť zubnú protézu. A to najdôležitejšie – prestala ma páliť záha a môžem pokojne vypiť kávu a pohár vínka.
A nedávno som bola u alergologičky. Zmizli mi všetky alergie!

RNG

athena, neuvadzaj prosim zelene a alkalizaciu ako vseliek.
Su sice velmi cenne a pomozu velmi vela ludom, mozno aj vacsine,
ale nie vsetkym.
Na stastie ma priroda miliony latok z ktorych desattisice su uz aj preskumane a na trhu, takze prostriedkov je habadej.

Athena40

Rozhodla som sa zapojit do diskusie, nakolko mam velmi dobre skusenosti aj s chlorelou aj s jacmenom. A to som predtym skusala vselico - zdravu stravu, homeopatiu, meditacie... Najlepsie vysledky som dosiahla po uzivani chlorelly a jacmena. Bola som trpezliva, asi po rol roku som sa zbavila bolesti kolien a chrbtice, hemoroidov a silnych zapalov. Uvedomte si , vsetci, ze choroby su z prekyslenia organizmu, teda zlej stravy a toxinov v tele. hlorella obsahuje latku-myslim, sporopolein, ktora tie toxiny v tele viaze a prirodzenou cestou vyluci a oba produkty su silno zasadite, teda odstrania prekyslenie organizmu...Neodsudzujte nieco, co ste nevyskusali.

linda_bb

Dlho som vahala s uzivanim chlorelly. z okolia mi to kazdy doporucoval. nechcela som sa dopovat nejakymi tabletami, ale fakt mi to upravilo zazivanie a travenie. Mozno je to iba nahoda, ale zatial odolavam aj beznym chorobam z mojho okolia. citala som niekde na webe, ze zly traviaci system podstatne oslabuje organizmus, tak mozno sa to tymto potvrdilo. kazdemu to vrele doporucujem, pretoze mi to fakt pomohlo. ak by niekto vedel o nejakom inom, lacnejsom zdroji ako je tento: www.vitalsupport.sk a www.vitalsupport.sk dajte prosim vediet. ;o) dakujem linda_BB