Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

komu pomohol oreg. olej, kokosak alebo probiotika od RNGa?

agina

Obchod sa nachadza na 1.poschodi v Slimaku v Bratislave a potom je aj predajna v Lucenci, odtial posielaju aj na dobierku.Pozri -odkaz odstránený- ja mam od RNG-ho Quercetin s vit.C, kokosovy olej,Omega 3 mastne kyseliny, selen, Antistress B....

luse

Oreganovy olej (tekuty)som pouzivala davno pred tym ako som objavila obchod pana RNG. Je vyborny na hrdlo(pouziva cela rodina), vyborny je tiez na kasel-zabralo u 3rocneho syna, u mna aj v rodine.Nedam nan dopustit. A odkedy pozivam kokosovy olej, moja plet sa zlepsila, pouzivam ho na varenie,pecenie, natierame si s nim chlieb(syn ho zboznuje).Pouzivame v rodine aj kopec inych doplnkov z obchodu RNG....probiotika, GSE, spirulina,ESTER C,samento, NAC,Quercitin, lecitin, multienzym,koloidne striebro.....vsetko za vyborne ceny. Choroby nas obchadzaju.VDAKA RNG za tvoj obchod a tvoje rady.

RNG

Myslim , ze otazka je polozena zle. Totiz jedna sa nie o moje produkty, ale produkty megafirmy NBTY, ktora predava pod najmenej 15 maloobchodnymi znackami po celom svete, napr v Anglicku, Holandsku a Nemecku pod Holland and Barrett, GNC, Le Naturiste, Puritan's Pride, Nature's Bounty(najnovsie ich ma aj Walmark, niektore, poriadne predrazene))... a v ich vyrobky su aj v roznych supermartoch po celom svete.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

komu pomohol oreg. olej, kokosak alebo probiotika od RNGa? - Fórum - ZDRAVIE.sk