Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kedy pride?

Príspevok v téme: kedy pride?
darlynn

mám otazočku. beriem antikoncepciu prvy mesiac. Novynette. teraz mám sedemdňovú prestávku. chcem sa spýtať, kedy by som mala dostať menštruáciu. na koľký deň v prestávke? mohlo to nejak ovplyvniť to, že som jeden deň hnačkovala? tehotná nie som. zatiaľ nemám ako :) aspoň dúfam :) prosím kto má k tomu čo povedať, pomôžte. ďakujem

machulka006

darlynn: garantujem ti, že od teraz to tak bude stále, že to budeš mať presne , minimálne na deň... :) ale neskôr možno aj na tú hodinu :)

darlynn

jeej to sa máš. aj ja to tak chcem. to by bolo super presne na hodinu vedieť. ja som brala pred tým duphaston na upravu cyklu a vtedy som tiež dostávala pravidelne stále ten istý deň. iba jeden mesiac som bola chorá a v ten mesiac som aj injekciu na chripku dostala tak aj to to mohlo podla mna ovplyvniť tak vtedy som dostala až o dva dni neskôr. inak tiež vždy presne. to boli časy :)

machulka006

v pohode, keď môžem a viem, tak ochotne poradím... ja si pamätám svoju prvú 7 dňovú pauzu, na tretí deň pauzy som to ešte tiež nemala a vtedy som bla u gynekologa po ďalší recept, a mi povedal, že ak to nepríde, príďte na testy či nie ste tehotná..to si ma vieš predstaviť ako som stresovala... ale pršlo mi to na štvrtý deň, a od vtedy je to tak stále... ani raz mi nedošlo skôr, iba raz neskôr, aj to som vtedy vzala o jednu tabletku vlastne ako keby viac, bo som hnačkovala a som sa bála že sa mi nevstrebala tabletka, inak mne to chodí ako hodinky, vždy na 4 deň medzi deviatou až pol jedenástou doobeda :):) dobré nie? :)

darlynn

jej machulka dakujem za takú skorú odpoved to som ani nečakala. teraz mám tretí deň prestávku tak som pokojnejšia že to ešte nie je tak dlho.

machulka006

ahoj darlynn...

ja keď som brala novynette tak mi to tak prišlo, že v pondelok som vzala poslednú tabletku a v piatok mi prišiel menzes... ale môže to prísť aj skôr aj neskôr, no ten 4 deň je taký optimálny....zvykne to babám aj skôr, ale mne stále na ten 4 deň

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kedy pride? - Fórum - ZDRAVIE.sk