este som ani nezacal a uz sa bojim konca.

Príspevok v téme: este som ani nezacal a uz sa bojim konca.
romejko

ahoy.. mam 16 rokov som panic nemam za sebou nic ani petting a nikdy som nemal dievca.. teraz som zalubeny ale ja sa jej to bojim povedat nieze by som to nevedel alebo nedokazal ale bojim sa vztahu .. co ked sa nieco stane pokasle sa to.. alebo budu trapne chvilky ticha .. nebudem taky dobry akeho by chcela a tak.. asi som neni nato moc pripraveny. co mam robit len cakat a uvedomit sa?

foxya

VIEM ZE JE TO TAZKE, ALE JE LEPSIE VEDIET NACOM SI TREBA SA PREKONAT A POVEDAT JEJ TO....VELA VZTAHOV SA TAK ZACALO NELEN MOJICH ALE AJ MOJICH KAMOSOV A KAMOSIEK A MOC DLHO IM TO VYDRZALO....A AK TA ODMIETNE ASPON VIES ZE ZATO NESTOJI A SKOR NANU ZABUDNES...TAKTO BY SI SA LEN TRAPIL....

heureka

to zistis podla toho ako sa citis ked si s nou..ja som pri tom svojom vedela ze este nie som pripravena na vztah aj ked som si to nechcela pripustit ale bolo to proste tak a je to takto lepsie..mne robila traumu uz len ta predstava byt zase po dlhom case zadana(myslim ze je jedno ci uz si s nejakou chodil alebo dlhsi cas nie) proste daj na svoje pocity...

Arwen

kurnik,romejko, ved mas caaaaaaaaaaaas. jasne ze cakaj. mozno ze to nie je ta prava, urcite to este neskusaj. daj na moje slova:)