Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHCEM ABY POCHOPIL ZE HO NIKDY NEBUDEM MILOVAT!!!!!!

Príspevok v téme: CHCEM ABY POCHOPIL ZE HO NIKDY NEBUDEM MILOVAT!!!!!!
kiaraaa

Mám 22 rokov. Môj priateľ má 29. Veľmi sa milujeme. Je tu ale iný muž, ktorý je do mňa zamilovaný už asi 4 roky. Celé tie 4 roky nemal priateľku, stále ma prenasleduje. Keď chodím do posilovne chodí tiež,ked mu nejaky jeho kamarát povie kde som okamžite tam príde. Býva v rovnakom meste...ktore je male takze sa aj stretavame. Ked som niekde vonku a je opitý robí mi scény. Pred tými 4 rokmi sme spolu chodili von...tak sme randili ale ja som zistila že s ním byť nechcem. Je to veľmi príťažlivý muž...ale proste som ho nedokázala nikdy milovať. Predtým žil normálnym životom..chodil s dievčatami a teraz mám pocit že nerobí nič iné iba ma prenasleduje.Každý deň sa akosi "náhodou" stretávame. Poradte mi prosím čo mu mám povedať? Už som skúšala asi všetko!!! Podobrom, pozlom...nič nepomáha. Keď už sa ukludní a povie že už to robiť nebude..vydrží mu to tak týždeň - dva a je v tom zas. Mám ho v podstate rada ale nechcem aby mi pokazil vzťah s mojim terajším priateľom.

judy11

myslim ze hlavny problem je tvoja nerozhodnost...proste nedokazes k tomu zaujat jasny postoj, nepovies to svojmu priatelovi, rozpravas sa s nim, ked ta vyprovokuje, hovoris ze ho mas celkom rada, mozno ti to nakoniec podvedome lichoti...treba byt tvrda, ignorovat ho a nedat sa vyprovokovat napr.tym ze nanho kricis, on vie ze si s tebou moze robit co chce a to ho asi bavi a zenie dalej...a nechapem preco to svojmu priatelovi nepovies, ak ho lubis, mali by ste spolu riesit kazdy problem a hlavne takyto...preboha keby mne niekto robil nieco take, tak moj priatel by mu prinajmensom nieco dorazne povedal, a to prinajmensom:)...ten debil by mal vediet ze mas niekoho kto za tebou stoji a kto je mu schopny pripadne (prinajmensom:)) rozbit hubu...

Deee

naozaj si asi velmi ohladuplna, snazis sa, aby to pochopil a nezranit ho tym prilis, no to v tomto pripade nejde, aj mna vtedy mrzelo, ked som bola az taka tvrda a ignorovala, viem, ze aj plakal, ale inak to neslo...

kiaraaa

Niesom na neho dobrá. Sú dni ked ho nenávidím a sú dni keď mi je jedno čo robí a nevšímam si ho. Ale nikdy na neho nie som dobra. A dnes mi kamoška hovorila ževraj si dal vytetovať moje meno niekam na ruku či čo. Ale moc tomu neverím. A ak hej tak dúfam, že je to hena lebo inú s mojim menom si asi ťažko nájde...Nikto nieje taký strelený ako moja mama, žeby decku dala meno Kiara. Mne je to už aj smiešne.mám také stavy, raz zúrim a raz sa natom smejem..ale asi tiež zo zúfalstva.

angeles

kiara ty si na neho strasne dobra...je to clovek ktory ta otravuje tak na neho neber ohlady fakt...ked uz vidis ze to nejde po dobrom

kiaraaa

Skúšala som to aj po zlom, ale to na neho neplati. Raz som kvoli tomu ako som na neho kričala stratila hlas. Ale potom sa to ešte zhoršilo. Keď som mu to zasa povedala po dobrom a rozplakala som sa pred nim tak mi dal na chvilu pokoj ale potom zas to iste.

dd

no tak mysliet si mozes vselico..aj si mozes mysliet, ze ho poznas, ale nepoznas.. moj nazor je na to tiez taky:ignorovat..ked sa postavi pred teba, otocit sa, ist inou cestou, ked bude otravovat stale, zavolat policiu..ja bych to tak nenechala..aj priatelovi by som povedala..trapne, netrapne..hop, alebo trop..kamarati uz nikdy nebudete!mne kedysi tiez jeden chalan o 3r mladsi stale vypisoval zalubene sms, skusala som vysvetlit, aj vselico, ignoracia pomohla.aj sluboval, ze prestane, vydrzalo to 2tyzdne..takze tak..ak nechces, aby ti naozaj znicil zivot, tak s tym nieco rob, moze sa to stat a ani nebudes vediet ako,mozes prist o priatela..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.