CHCEM ABY POCHOPIL ZE HO NIKDY NEBUDEM MILOVAT!!!!!!

Príspevok v téme: CHCEM ABY POCHOPIL ZE HO NIKDY NEBUDEM MILOVAT!!!!!!
kiaraaa

Mám 22 rokov. Môj priateľ má 29. Veľmi sa milujeme. Je tu ale iný muž, ktorý je do mňa zamilovaný už asi 4 roky. Celé tie 4 roky nemal priateľku, stále ma prenasleduje. Keď chodím do posilovne chodí tiež,ked mu nejaky jeho kamarát povie kde som okamžite tam príde. Býva v rovnakom meste...ktore je male takze sa aj stretavame. Ked som niekde vonku a je opitý robí mi scény. Pred tými 4 rokmi sme spolu chodili von...tak sme randili ale ja som zistila že s ním byť nechcem. Je to veľmi príťažlivý muž...ale proste som ho nedokázala nikdy milovať. Predtým žil normálnym životom..chodil s dievčatami a teraz mám pocit že nerobí nič iné iba ma prenasleduje.Každý deň sa akosi "náhodou" stretávame. Poradte mi prosím čo mu mám povedať? Už som skúšala asi všetko!!! Podobrom, pozlom...nič nepomáha. Keď už sa ukludní a povie že už to robiť nebude..vydrží mu to tak týždeň - dva a je v tom zas. Mám ho v podstate rada ale nechcem aby mi pokazil vzťah s mojim terajším priateľom.

jancecka

to je ťažká situácia, aj si sa s ním o všetkom porozprávala? že máš nového priateľa ktorého miluješ, a ak ťa ma naozaj rád, nech ťa nechá napokoji, že pri ňom by si nebola šťastná a pokiaľ to nevie pochopiť, tak ťa asi nemiluje, pokiaľ ťa chce len pre seba, tak je sebec, aj si trošku pritvrdila? nemusíš hned volať políciu, ale myslím ako vyhrážku by si to mohla použiť, nie? ale samozrejme dodaj, že nechceš aby to došlo tak ďaleko, no ak neustúpi, nebudeš mať východisko

kiaraaa

To nieje o tom že nechcem prijať radu...ja vam za rady naozaj dakujem.Ale neviem si predstavit spravit to co hovorite. zavolať policiu a podobne. Ja som len chcela vediet čo mu mam povedať. chcem aby žil normálne.

jancecka

ja súhlasím, priateľ s tým asi nič nespraví a čo aj? čo ho zbije? bitka nie je riešenie, keď nepočúvol teba nepočúvne ani priateľa. Ale naozaj neviem čo s tým

kiaraaa

Ale ja nechcem aby s tym robil niečo môj priatel. Mne je to aj trapne...nemyslim si žeby nás dokázal rozdeliť.

angeles

vies neber to na lahku vahu ja som to zazila...a nemas sidce neake dokazy aby si podala trestne oznamenie ale neriskuj ze ti urobi zo zivota peklo

angeles

vies taky clovek si vymysli cokolvek aby ta rozdelil s tvojim milacikom...a to neriskuj...moze ti naozaj vela ublizit...povedz to priatelovi...fakt...

kiaraaa

Frajer o tom nevie. Vie len, že bol do mňa zalubeny kedysi. nevie že možno ešte je. Rodičia tak isto nič nevedia. No mama možno aj hej ale určite nevie že to je až taketo.

angeles

mala som tiez taky problem ale s chalanom s ktorym som chodila...on dokonca vyhladaval aj miesta kde chodila moja mama...a moj terajsi priatel to vyriesil..a som rada uz som z neho mala ozaj strach nenechavaj to len tak..je to nebezpecne