Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dieta ma znasilnil matkin priatel

Príspevok v téme: Ako dieta ma znasilnil matkin priatel
irena201

Ahojte,len dnes som objavila tento web,ani som netusila ze existuje taka dobra vec.Keby som mala napisat vsetko co ma trapi tak mi toto okienko tu bude velmi malo,to by bolo na hodiny rozpravania a nie na pisanie.No jedna z takych hlavnych veci je,ze mam 22 rokov a mam 8 rocnu dcerku,mala som ju v trinastich a bolo to znasilnenie.Znasilnil ma matkin priatel a matka o tom vsetkom vedela,ale vravim to by bolo na velmi dlhe rozpisovanie.Mala nevie,ze som jej mama,ale teraz ked som uz starsia,tak by som neskutocne chcela aby bola so mnou a nie s tym sviniarom,totiz ona zije s nim odkedy sa narodila.Nikdy som jo nezazalovala za znasilnenie.Zatial iba premyslam nad moznostou, ze by som to nejako zacala riesit,ale zaroven ked premyslam tak sa mi vybavuju hrozne otazky, ako by som jej to povedala,ze ma mamu ktora je od nej sotva starsia o 10 rokov,prijala by ma vobec niekedy,nehanbila by sa za mna?Nie je lepsie aby ostala s otcom,hoci je to grazel,ale zaroven sa bojim,ze by jej niekedy dokazal ublizit,chapem ze je to jeho dcera,ale nie je to normalny clovek.Taktiez uz 5 rokov mam staleho priatela a ten o tom vsetkom ani nevie,bojim sa mu to povedat,neviem ako to vysvetlit,bojim sa jeho reakcie,ja sa bojim uz uplne vsetkeho,moj zivot je peklo odkedy som bola znasilnena,velmi tazko sa mi o tom rozprava,proste neviem co dalej.Vsetci ludia,ktorych mam rada ma opustaju,prednedavnom som pochovala otca,ktory bol to najdrahsie na tomto svete,pred mesiacom som potratila babatko,pokusila som si podrezat zily,proste jedna pohroma za druhou,ja neviem ci chcem zit alebo umriet,neviem vobec co robit.Ani neviem preco to tu teraz pisem,asi som len potrebovala to niekomu povedat,ale to sa slovami ani neda vyjdarit,ta uzkost,ten tlak na prsiach ked sa nieco deje,strach,hanba jedno s druhym.Ak by niekto chcel pokecat,alebo pozna niekoho s podobnym pripadom alebo jeho samotneho sa nieco take tyka tak moze napisat na moj mail Irena201@azet.sk

mira

Sú to hrôzy, hrôzy.
Irenka, viem, že možno nemáš dosť síl, ale nemala by si svoju dcérku nechať s tým, ktorý ťa znásilnil. Je to len otázka času, kedy to sparaví aj jej, ak to ešte neurobil. Hrôza !!!
Zavolaj na linku pomoci, obráť sa na políciu alebo na psychológa, rob, prosím ťa, niečo, želám ti, aby si našla silu.

kettty

ahoj irenka,velmi dlho som hladala tuto temu,ked si ju zalozila tak som si ju citala,ale neprispievala som,prosim ta odpis mi!!!!uz som ti pisala aj na mail,ale neozvala si sa,ak chodis este na tuto stranku tak mi odpis,prosiiiiim

je mi to velmi luto

v prvom rade, je tragedia,ze tvoja mama to nechala tak.a este k tomu s takymi nasledkami-ako tehotenstvo.v 13.rokoch,sok pre teba,a este k tomu to znasilnenie:-(( ako dosievajuce dievca.len nechapem, ,preco to nik nevysetroval, co a to hovoril lekar?ako si potom rodila??a aky mas vztah s matkou ?je mi to velmi luto,ze mas taky tazky zivotny pribeh.urcite sa kvoli tomu trapis ,kvoli minulosti, kvoli pritomnosti a buducnosti.a verim,ze ti srdce puka, ked tvoja dcerka ani nevie ,ze si jej mama a hlavne ked ju nemas pri sebe,ale je s NIM:-((.je tazke ti poradit, ci jej povedat,ze si mama alebo nie.na tvojom mieste by som sa obratila na psychologa, skus linku dovery, tam by ti mali vediet poradit.nenic si svoj zivot trapenim sa.aj to moze byt pricina,ze si potratila.tvoj zivot je v tvojich rukach, a je na tebe ako ho budes zit.odporucam vyhladat odbornu pomoc, je dost mozne ze dostanes aj kontakt na nejake zdruzenie, kttore ta bude vediet podorit.drzim palce.drz sa.

sisisissi

Irenka, držim palce, bojuj a nenchaj to len tak, mas pravo na stetsie a priatel ak je to ten rpavy tak to pochopi. A co tvoja matka, co nato ona?

gumajz

vedˇnezúfaj,vždy je prečo žiť.tvoj príbeh je smutný,ale nech ťa teší vedomie že máš dcérku, ja by som o nu bojovala,ved je to tvoja krv.ak ta priatel miluje určite by to všetko pochopil keby si mu to povedala.

goga

irenka, si neskutocne silna zena a ani to tom nevies!!!Tak dlho si dokazala vydrzat!!!Ver mi zemas silu a najdes tu silu dalej bojovat. Ja by som vyhladala na tvojom mieste dobreho psychologa, lebo to co si prezila musis stravit.nesmie ti to lezat nestravene v tebe lebo sa to bude len nabalovat a potom to nemusis uniest. Najdi psychologa a potom by som zacala riesit oj toho otcima ked budes mat viac sil na boj.Neboj pomaly dalej zajdes.Dobry psycholog ti v tom pomoze a dufam, ze mas aj dobreho priatela ze ti bude dobrou oporou. Ja by som sa mu zdoverila aby si to bremeno neniesla len sama a ked stoji za to tak ostane pri tebe. ak nie, tak si ta nezaslizi a nech si ide svojou cestou. Ty potrebujes oporu.Velmi velmi drzim palce a verim v stastny koniec. BOJUUUUJ! Si statocny kocka, vermi!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dieta ma znasilnil matkin priatel - Fórum - ZDRAVIE.sk