Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...

Príspevok v téme: Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...
keituskaaaa

Ludia su zli,zabijaju sa navzajom,deti hladoveju a zvieratka su tyrane.To co sa ma v tomto zivote najviac dotyka je ludska zavist v praci.Nici ma to,ludia sa nemaju radi,do oci sa usmievaju,potom vrazia dyku do chrbta..Neviem ci zvladnem pracovat cely zivot,znasat ponizovanie,pozerat sa na to co sa na svete deje..uz neverim nikomu,ludia,ktorym som verila ma hlboko sklamali.Najradsej by som s priatelom odisla na neobyvany ostrov alebo skoncila cele toto trapenie..svet je chory,mam pocit,ze pride potopa a vsetko zmetie,tak ako v tom pribehu o Noemovej arche a vobec by mi to nevadilo...

fraisee

Vies, vacsina z nas maka v praci ktora nas nebavi s cielom zarobit si na seba, nie si jedina kt. to ma tazke aj doma aj v praci. No ak to zobereme vsetci tak ako ty, tak je cela galaxia obyvana a tichomorie tiez. S ludmi sa treba naucit vycahdzat a neuzatvarat sa pred nimi.

sedmikraska

nepochopim preco si tu nadavala na Slovakov, ked si v zaharanici :(
ja som tiez v Uk a slovaci su tu super ako jedna rodina, takisto som ich spoznala aj v Irsku a prijali nas akoby sme sa poznali roky. Poliaci su naozaj mor, ale s tym asi nic neurobime. Ak sa ti nepaci v praci kde si, tak najdi inu, trebars chod od ineho mesta, viem ze tu s tym nie je problem. Ja pracujem len so skotmi a nemozem sa stazovat, vyskusaj aj ty nieco lepsieho najst. Nebud uz tak nahnevana na cely svet, ked som si vsimla ze si velmi mila a dobra osobka :)nepokaz sa aj ty

keituskaaaa

Dakujem vam vsetkym velmi pekne,moc ste mi pomohli aspon po tej psychickej stranke...zivot je boj a ja som na jeho zaciatku,tak snad jedneho dna aj ja najdem to svoje stastie...

simeon

rano o piatej hodine stredoeuropskeho casu startuje raketa na jupiter. tam su vzdusne viry, treba tam do niektoreho vbehnut a nechat sa nadnasat az do dalsej potopy. potom sa mozes vratit na zem. uz to tu bude vycistene.

simeon

no neeemozem, neeeda sa, naozaj uz som z toho fialovy co to tu citam na kazdej teme. hroza! z toho kazdy akurat moze zblbnut.

dr.jajbolí

Keituskaaa, môj syn prišiel domov z Anglicka veľmi sklamaný, tiež kvôli problémom - Poliaci... ale o tom sa nebudem rozpisovať. Prišiel taký znechutený, že nechcel ani len vidieť ani ťých ľudí, s ktorými sa priatelil, pretože si všimol, že ho každý len využíval. ROzhodol sa odísť do iného mesta tu v SR, kde vyhral výberové konania(nie jedno)Hľadal si cez internet prácu. Začal od piku, od nuly. Žije v cudzom meste, medzi cudzími ľuďmi, v podnájme, a je spokojný a z čistého srdca mu prajem, aby to tak aj ostalo. Má aj priateľku a bývajú spolu v podnájme. Sú možnosti aj na Slovensku, nevešaj hlavu, viem, potrebuješ odvahu. Je mi ľúto, že máš mamku, ktorá sa utiecha v alkohole, ale možno, keby si jej pomohla, nemyslím finančne, ale duševne a donútila na liečbu, možno by ste si našli ešte aj cestu k sebe.

mamca

Keituskaaaa,ak máš svoj cieľ,choď za ním,vravíš,že robíš v zahraničí pre peniaze-no,ja to vnímam tak,že robíš pre tých tvojich psíkov.Nezatrpkni len preto,že práve teraz si v blbom kolektíve,nie je to tvoja konečná stanica.Vždy nájdeš ľudí podobného zmýšľania,pretože tam zameriavaš svoju pozornosť.Drž sa toho pekného,čo chceš robiť,ver mi,takých ľudí je našťastie dosť,koniec koncov,našla si si ich aj na tomto fóre-a to nie je celý svet. Tak koľko ich ešte môžeš stretnúť....