Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...

Príspevok v téme: Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...
keituskaaaa

Ludia su zli,zabijaju sa navzajom,deti hladoveju a zvieratka su tyrane.To co sa ma v tomto zivote najviac dotyka je ludska zavist v praci.Nici ma to,ludia sa nemaju radi,do oci sa usmievaju,potom vrazia dyku do chrbta..Neviem ci zvladnem pracovat cely zivot,znasat ponizovanie,pozerat sa na to co sa na svete deje..uz neverim nikomu,ludia,ktorym som verila ma hlboko sklamali.Najradsej by som s priatelom odisla na neobyvany ostrov alebo skoncila cele toto trapenie..svet je chory,mam pocit,ze pride potopa a vsetko zmetie,tak ako v tom pribehu o Noemovej arche a vobec by mi to nevadilo...

radana

Tak to treba tak brat,ze kazdy narod ma inu mentalitu a ine priority,ine zivotne podmienky...Ale pre svoj vnutorny klud by si mala naozaj mysliet pozitivnejsie a skor sa pozerat na klady tych ktorych ludi a snazit sa s nimi aspon ako tak vychadzat dobre...

keituskaaaa

Tu ani tak nejde o to,ze som tu a pracujem tu.Sama som si zvolila a viem ze musim bojovat,len som v tejto teme chcela vyjadrit svoju lutost nad tym,akych ludi som tu spoznala..a hlavne Poliaci..maju 2 tvare,jedna horsia ako druha..nehovorim,spoznala som aj dobrych ludi,ale to asi 5%..zvysok ani nehovorim..

keituskaaaa

Pretoze doma nemam kam ist.Mam sa vratit k matke alkoholicke do jednoizboveho rozpadajuceho sa domu a k jej uzasnemu muzickovi?Nie je to take lahke vies.A praca doma??Aka buducnost by ma cakala..cely zivot v podnajme a zalozit si rodinu..v nedohladne...

radana

A preco odtial neodides,ked sa tam tak zle citis?Kazdy je strojcom svojho stastia.Mala by si sa pozerat na svet trosku pozitivnejsie.Nie vsetci ludia su taki,ako tu pises...

keituskaaaa

No vies,mna este cakaju 2-3 roky prace tu v zahranici a tu sa neda lahko najst praca ktora ta bavi,vlatne nepoznam nikoho takeho,tu sa pracuje kvoli peniazom..ja viem velmi dobre co chcem v zivote robit,chcela by som pomahat opustenym a tyranym zvieratkam,ale v mojej situacii to nie je mozne.Doma som chodievala vencit do Slobody zvierat ale tu v zahranici nemam sancu..sponzorujem tu jedneho psika,posielam mu peniaze,lebo je chory,ale to mi nestaci.Citim sa nenaplnena a to ma nici.Chcela by som pomahat viac a na to potrebujem peniaze.A na peniaze sa musi robit.A praca tu je strasna..praca..da sa zvladnut..ale horsi je kolektiv v nej..uz mame aj jedneho rasistu..neznasam ten sposob ako sa na nas ludia pozeraju..ako na odpad zo strednej europy...

radana

dr.jajboli,ani by som nepovedala,ked sakeituske nepaci na tomto svete a ani na tejto planete,tak ine riesenie nie je :)

lilith

ničím si ma neurazila:-)pozri mala by si svoju energiu využívat správnym smerom, ja ti nevravím že sa máš zmenit, ale človek by mal sám seba formovat,a aj peniaze sú energia, netreba pracovat len pre preto že potrebuješ peniaze, vieš ako zo seba veci podáš, tak sa ti vrátia..