Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...

Príspevok v téme: Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...
keituskaaaa

Ludia su zli,zabijaju sa navzajom,deti hladoveju a zvieratka su tyrane.To co sa ma v tomto zivote najviac dotyka je ludska zavist v praci.Nici ma to,ludia sa nemaju radi,do oci sa usmievaju,potom vrazia dyku do chrbta..Neviem ci zvladnem pracovat cely zivot,znasat ponizovanie,pozerat sa na to co sa na svete deje..uz neverim nikomu,ludia,ktorym som verila ma hlboko sklamali.Najradsej by som s priatelom odisla na neobyvany ostrov alebo skoncila cele toto trapenie..svet je chory,mam pocit,ze pride potopa a vsetko zmetie,tak ako v tom pribehu o Noemovej arche a vobec by mi to nevadilo...

keituskaaaa

Radis mi aby som zmenila samu seba.A preco by som mala?Ako sa mam zmenit?Ze sa zo mna za 2 roky prace stala totalna ignorantka a ze neverim nikomu okrem mojho brata a priatela nestaci??Ja neviem co tym myslis tak mi to skus vysvetlit...ak som ta v niecom urazila prepac

lilith

ja ta ale vôbec nekritizujem
Vieš tvoj problém je v tom, že nevieš prijat iný názor.., respektíve nie taký, ktorý je v rozpore s tvojím myslením
A inak celý čas ti tu radím, len si si to asi vôbec nevšimla

keituskaaaa

A vobec,nepis do mojej temy,uraza ma to,tato tema je pre ludi,ktori chcu poradit a nie pre tych co ma skritizuju a nic viac Pravda boli ze?

keituskaaaa

Tak co sa ma pytas,ci ma nutia chodit medzi zlych ludi?? tak dobre ANO nuti ma zivot lebo na prezitie potrebujes PENIAZE hmm????

keituskaaaa

hehe dobry napad :o) ale vazne..stacil by mi nejaky ostrov..:-) Pluto je studene a Mars horuci :-)ale kedze ani jedno z toho nie je realne chcela by som zostat doma a nemusela by som chodit do prace,kde sa kazdy len pretvaruje a je zly...