Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...

Príspevok v téme: Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...
keituskaaaa

Ludia su zli,zabijaju sa navzajom,deti hladoveju a zvieratka su tyrane.To co sa ma v tomto zivote najviac dotyka je ludska zavist v praci.Nici ma to,ludia sa nemaju radi,do oci sa usmievaju,potom vrazia dyku do chrbta..Neviem ci zvladnem pracovat cely zivot,znasat ponizovanie,pozerat sa na to co sa na svete deje..uz neverim nikomu,ludia,ktorym som verila ma hlboko sklamali.Najradsej by som s priatelom odisla na neobyvany ostrov alebo skoncila cele toto trapenie..svet je chory,mam pocit,ze pride potopa a vsetko zmetie,tak ako v tom pribehu o Noemovej arche a vobec by mi to nevadilo...

lewie

Dobro a zlo neexistujú. Ide len o podporu úchylky každú chvíľu sa pre niečo bolestne rozhodovať. A pritom to samo od seba plynie tak sladko... Dobre, do zajtra prídem s úplne inou teóriou. Čo už. Ale dnes...

adkalc

Skoda, ze sa to zlo vsade prezentuje: v spravach, v casopisoch. Dobro sa spomina malokedy. Podla mna je to 50:50. Tos, moj nazor:-)

zaia

ano, mamca, presne tak ako hovoris, vzdy vidime vsetci vinu a zlo iba u tych druhych. ale pre niekoho sme aj my "ti druhi", to znamena, ze v podstate sme vsetci rovnaki. aj na nas mnohym nieco vadi, len to nechceme vidiet. ved je ovela lahsie kritizovat inych ako menit seba, no nie?

lilith

a každý človek by mal najskor pochopit jednu vec, všetko čo sa mu v živote stane, či dobré alebo zlé, tak za všetko si môže on sám, a nie tí druhý.

lilith

Nič nie je zlé, alebo dobré, len naše myslenie to takým robí...
A nič nie je také ako sa na prvý pohlad zdá..

mamca

Poznám ľudí,ktorí sú dobrí,lebo takí chcú byť,poznám aj takých,ktorí by boli,ale musia byť ako tí ostatní... Len zatiaľ sa nikto nepriznal,že on je "tí ostatní". :)

bobrik22

Suhlasim s tebou keituskaa,dnes svet je taky skazeny...Uz som sa parkrat zamyslala nad tym, ake by to bolo zit niekolko desiatok rokov dozadu. No nic nam neostava len ostat tu a bojovat, urcite je par ludi na zemi, ktorí za to stoja, poznam takych ale tiez som sa uz velakrat sklamala. Nebud smutna, hladaj...a najdes. Popripade sa odstahuj niekam na lazy:D

ofice

drzy, ale studovany! ked nic ine, tak aspon to viem, ze drzy je s tvrdym i. veru aj idem makat, z tohto tu by som rodinu neuzivil. tak sa majte a brojte proti pravde, milujte len tych, ktori vam medove motuzy popod nos tahaju. tak najdalej zajdete. na konci takej cesty caka uspech... hi-hi!

vitana

ty vole "ofice" , ty si ale drziiiiii !!!
nic dr. jajboli nevies, tak laskavo sa do nej nenavazaj, zdvihni svoj zadok a tahaj makat!