Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...

Príspevok v téme: Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...
keituskaaaa

Ludia su zli,zabijaju sa navzajom,deti hladoveju a zvieratka su tyrane.To co sa ma v tomto zivote najviac dotyka je ludska zavist v praci.Nici ma to,ludia sa nemaju radi,do oci sa usmievaju,potom vrazia dyku do chrbta..Neviem ci zvladnem pracovat cely zivot,znasat ponizovanie,pozerat sa na to co sa na svete deje..uz neverim nikomu,ludia,ktorym som verila ma hlboko sklamali.Najradsej by som s priatelom odisla na neobyvany ostrov alebo skoncila cele toto trapenie..svet je chory,mam pocit,ze pride potopa a vsetko zmetie,tak ako v tom pribehu o Noemovej arche a vobec by mi to nevadilo...

ofice

dr.jajboli, ako som tak v rychlosti preletel niektore temy, tak ty si tu vlastne varena-pecena. neviem, ako je mozne ze mas tolko casu. alebo si na invalidnom dochodku, alebo si chora. to ale dovol, ze mas teda dobre vela energie, ked mozes vsetkym radit a vsade strkat nos. co keby si ten cas vyuzila trocha produktivnejsie a radsej robila nieco uzitocne, z coho by boli aj nejake korunky? myslim, ze by to ocenila aj tvoja rodina, ak nejaku mas. a nemusela by si zavidiet tym, ktori su "tam hore" a maju na to. zrejme mas dost vela fantazie, ked vies takto radit, teda by si ju mohla sustredit smerom k sebe a vymysliet pre seba nejaky dzob. len smelo do toho, budes urcite stastnejsia.

dr.jajbolí

Žiaľ, je to tak, ako hovoríš! Tým "hore" je dobre! A ešte aj bude, keď bude euro a my "spadneme na dno"

dr.jajbolí

Ano, ZAja, ospravedlňujem sa, ale v prvom príspevku som tvoj názor tak nevystihla, ako si ho v druhom príspevku opísala. Každý máme niečo za sebou, ale keď je človek taký krehký a zraniteľný, tak ho ve´šetko trápi a všetko vníma inak. Máš aj ty niečo za sebou a držím ti palce, nech si ti život zmení k dobrému a všetko, čo ti bolo odobraté, nech príde.
Keituškaaa, ostanene v tomto asi samé, nevadí, snáď sa so všetkým časom budeme vedieť vyrovnať a potom sa nad tým len zasmejeme. Zo srdca nám a každému, kto má taký istý názor ako my, prajem

zaia

dr.jajboli, osud kazdeho cloveka je original a je vynimocny. nikto iny totiz presne taky isty osud nema. preto je kazdy clovek vzacny. ja na rozdiel od teba sa na to divam trocha inaksie. myslim si, ze ked ludom davame bez ocakavania, teda nie preto, aby nam boli vdacni, ale preto, lebo im chceme pomoct a potesit ich, nemusime byt sklamani. ved nic necakame, nie? alebo pomahame iba preto, aby si o nas hovorili, aki sme dobri? alebo aby nam to raz vratili? vobec nie som taka mlada a veru, cudovala by si sa, aky mam za sebou zivot. vyrastla som v decaku a v 18 rokoch som zrazu nemala kam ist. este nedavno som na tie roky nerada spominala, teraz som sa uz so vsetkym vyrovnala. tiez som to mala velmi, velmi tazke a tiez som o vselicom pochybovala. ale ja som si zvolila tu cestu, ze chcem vidiet vo svete vzdy nejaky zmysel vsetkeho. myslim, ze zmysel ma naozaj vsetko co zazivame. cim viac utrpenia prezijeme, tym mame sancu byt lepsi.

...

Súhlasím s Keituškou adr.Jajbolí,aj ke´d možno nie vo všetkom.Tiež je v mojom okolí množstvo ľudí,ktorí mi ublížili,ale preto nezanevriem na všetkých ľudí.Strašne dôverujem ľuďom,ale keď ma raz sklamú,sú u Mňa na bode mrazu.Ako sa hovorí:odpustiť sa dá,ale zabudnúť nie.

heho

urcite to nie je az take zle. len to vsetko citlivo vnimas a vidis len tie zle stranky tohoto sveta. snaz sa mysliet pozitivnejsie a hned to bude lepsie.

zaia

tak sa aspon na chvilu mrkni na temu strach zo psov. vidis, tam su ludia, ktori naopak maju zo psov hrozu. kazdy sme iny, nie vsetci sucitia s tebou, nie vsetci si myslia, ze ludia su zli.