Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Inkontinencia - čo to spôsobuje?

hamblivka

ahojte... mne je to take blbe sa pytat. Zlakla som sa tuto noc ako nikdy. Dost vela som vcera pila vody caju vsetkeho a zaspala som dost skoro. V noci sa mi snivalo ze som na zachode a ide na malu a uz som sa len zobudila ako to zo mna islo, tak som sa rychlo dvihlaa letela na zachod:(
Je to nejaky priznak inkontinencie, alebo to mohl byt len dosledok tych litrov vody pocas dna?:/

bambuľka26

Ethelka, ja som si všetko prečítala na tej stránke, ktorú si mi doporučila. Jednej sestričke som sa posťažovala a ona hneď povedala, že je to stresová inkont.A dr. nič.

bambuľka26

Ano, mala som moč so sebou v steril. fľaštičke(4 kvapky) a niesla som na kultiváciu do labáku . 2 kvapky som preliala z inej fľašky ale to som nepovedla dr. v pondelok budú výsledky, teda zajtra, dúfam, že mi už niečo normálne dajú, lebo zošaliem.

ethela

Bambulka,pokial máš krv a bielkovinu v moči,mal ti doktor odobrať moč na kultiváciu-do sterilnej nádobky a podla výsledku nasadiť antibiotiká.žiadaj o kultivačné vyšetrenie moču!

bambuľka26

sranda, vyťukala som"fuuj".
Môže mi to predpísať aj gynekológ? Ten sa iba chváli, že dobre odvedená operačná práca, a že tam nič nie je. Al ja ten zápal cítim, viem to určite, že ho mám!

bambuľka26

No veď práve, lekár nemá zmluvu s poisťovňou a ja k inému nechcem a už som vycálovala skoro 1000 za 2 tabl. Prečo mi nechcú predpísať antb.? Hovoria, že to mám od nich. Ja sa neviem ani pohnúť z bytu, sodoma-gomora!!!Beriem teraz nejaký enthizol a probiotiká pijem už aj urologický čaj, ale ten som len teraz začala, lebo sa bojím aj piť. Ako pijem, tak moč uniká! Som aj po hysterektómii, ako som už písala, 8 rokov a zatiaľ všetko bolo OK a toto prišlo z ničoho nič. Ďakujem za rady, zajtra určite idem k lekárovi. Neviete, či by mi pomohol Sulfisoxasol, niekedy som to brala na zápal moč. ciest. asi pred 20 rokmi

....................

inkontinenciu v starsom veku sposobuje najma hormonalna nerovnovaha u zien v prechode,oslabenie zvieracov u muzov zvycajne za tym stoji benigna hyperplazia prostaty.treba sa obratit na spec.lekara, ktory moze predpsiat lieky/nahradnu horm.terapiu alieky na zvierace, takisto poradi cviky a pomocky/tie vam poradia aj v zdravot.pomockach/

bambuľka26

Ja nebývam vo väčšom meste, ale bohom zabudnutom, s najvyššou nezamestnanosťou a s naj... lekármi...!

antijanik

Mjanik,to chodis po vsetkych temach do radu a vsade pises,ze akupunktura to vyriesi?Chod si svoju uchylku liecit.Radsej porad ludom nieco,co im naozaj pomoze..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Inkontinencia - čo to spôsobuje? - Fórum - ZDRAVIE.sk