Inkontinencia - čo to spôsobuje?

ventil

bambulka, mozem ta tu ja hladat, ked si takto zasita! preco nie si na nasej teme? inak - to s tou akupunkturou je vyborny napad, ale neviem, ci v okoli tvojho bydliska je nejaky dobry akupunkturista. a to ti ziadny lekar nevie pomoct? na galeje s nimi! naco studovali, há?

bambuľka26

Ako ich preliečiť? Nemám zlé obličky, sono neukázalo. Mám krv v moči. A kto mi urobí tú akupunktúru, keď u nás nikto také nerobí.

bambuľka26

Bola som aj na gynde a vraj som v poriadku, ale to vraj vyzerá na zápal močových ciest. K urológovi neviem ísť, lebo ten nemá s mojou zdr. poisť. zmluvu a už som platila za lieky akurát dosť, ktoré mi predpísal.

bambuľka26

No, je mi ľúto, ale ja ešte stále mám ten istý problém, včera bolo OK, ale dnes a cez týždeň....! Už ma to hnevá. Štípe, páli, tečie a tečie a tečie a beriem Enthizol tbl. a probiotiské tbl.Na sono ma nikto neposlal, antb. mi nikto nedal, lebo vraj to mám od toho. Mám krv v moči a bielkoviny. Z čoho sa mi to urobilo a kedy to chce prestať? To budem behať v plienkach? Poraďte, ak mal niekto s týmto problém, čo ste užívali?

bambuľka26

Ďakujem ethel, idem si to preštudovať.Dúfam, že je to len chvíľková situácia. Trvá to len od včera.

bambuľka26

Ja som tie cviky cvičila a hocikedy precvičujem(myslíš na sťahy?)Teraz môžem stiahnuť, ako len viem, to len uniká a uniká - sodoma-gomora! Aj teraz, ako sedím.