Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gastroenterologické vysetrenie

edna

Mne robili mne to robili pred tromi rokmi, musela vsak lezat v dva dni v nemocnici, nakolko mi pozerali pankreas. Dali mi aj kontrastnu latku, takze preto som tam musela zostat. Bolo to dost neprijemne, najprv hovorili o tenkej hadicke, ale bola to riadna hadica, neslo mi ju prehltat, dusilo ma to, robili mi to na v BA na Kramaroch, Doc. Hrusovsky. Dali mi nakoniec injekciu, oblbovak, takze tak. No a v podstate mi nic nezistili. Az pocase som sa dozvedela, ze som bola prva, ktorej to robili,pokusny kralik

Karolinnka

ahoj jozefmacho, mne robili gastrofibroskopiu to je hadicka s kamerou do zaludka a sice nebolo to moc prijemne ale vydrzala som ... a ked ti budu vysetrovat creva tak to je hadicka do criev cez zadok a to sa vola kolonoskopia

majka_

je to vysetrenie traviaceho traktu (cize zaludka, criev...). v ramci toho vysetrenia ti mozu spravit endoskopicke vysetrenie zaludka (zasunutie hadicky cez usta do zaludka - tym vysetri trakt od krku po zaludok), alebo ak sa nachadza aj krvacanie pri stolici, tak trebars aj kolonoskopiu alebo rektoskopiu... niekedy robia aj odbery krvi. zalezi od toho, co ti povie lekar na gastroenterologii.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gastroenterologické vysetrenie - Fórum - ZDRAVIE.sk