Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Super recepty

sexuš

mariaa: ahoj toto je mimo tému ale téma je zamknutá - nedá sa mi tam nič už napísať:-( kde Vás najdem aj s keksom som to tam čítala a nejako sa to zvrtlo. Neviem kedy sa sem dostanem som Vás chcela pozdraviť a niečo popísať pa

zds

hallo, fajnove recepty.
je to prilis dobre, co sa tu pise.
obavam sa, ze tak dobre, ze nam to az tak dobre nepadne, alebo sa mi zda, ze je to pre nas dost, ehm, nanic.
len ma za to neukamenujte. :)
je tisice sposobov, ako ingredience skombinovat.
fajne su vsak aj take menej rafinovane, a myslim, ze podstatne zdravsie.
ako napr. pise jajboli.
skuste nieco uplne obycajne, napr:
- tanier paradajok, trosku uhorky, kusok petrzlenovej vniatky, mala lyzicka olivoveho oleja, alebo
- ak bude leto, len ciste maliny, bez vsetkeho, len maliny, alebo
- same cucoriedky
- alebo banany so zrelymu hruskami
- alebo postruhajte mrkvu (2), polku mnesieho kalerabu, trochu zeleru, par kvapiek olivoveho oleja
-.. alebo, moznosti je vela, ale naj su tie najednoduchsie.
dobru chut :)

[zruseny12]

neviem ako to nazvat,je to vianocka zapecena z dzemom ,alebo lekvarom...v toustovaci a posypana pras.cukrom...dobre ku kave...jednoduche:nakrajame vianocku na krajce dame dzem alebo lekvar na to dame druhy krajec a zapecieme v toustovaci...posypeme cukrom a jeme este teple...

jajka

skúste rýchlovku na večeru: opečiem topinku na oleji, (nemusí byť až do hneda), pokvapkám worčestrom, plnotučnou horčicou, posypem na kolieska mladou cibuľkou , na to položím plátok šunky a upečené volské oko.Bolo to výborné a chutné.....

jaja-jaja

Ja varím ryžu v mikrovlnke. Prepláchnem-umyjem si 1/2 kg ryže a dám ju scediť do sitka. Zatiaľ si 1/2 cibule spením na troške oleja s 1a1/2 kávovej lyžičky soli. Keď sa pridá soľ cibuľa neprihára. Do takto osmahnutej cibule pridám scedenú ryžu, ešte trocha ju osmažím, a keď sa oddeľuje od dna dám ju do porcelánovej misky zalejem 1 litrom horúcej prevarenej vody a vložím do mikrovlnky nastavenej na 22 min. pri najvyššej teplote. Ke´d ju vyberiem, tak ju len vydličkou nadľahčím-skyprím, keďže ryža sa nesmie miešať.

jaja-jaja

Výborný dezert, jednoduchý a možno ho aj poznáte.
1/2 l mlieka, 1 sáčok pudingu čokoládový Dr.Oetker, 1/2 kg jemného tvarohu s obsahom 1,1% tuku-nie hrudkový a podľa chuti cukor. Uvaríme puding a ešte do horúceho ponorným mixérom zašľaháme tvaroh. Môže sa urobiť aj s iného pudingu a servirovať do pohára striedavo. Ozdobiť ovocím. Dať vychladiť. Dobrú chuť!!!

[zruseny12]

tento pernim peciem aj ja,prave dnes som ho upiekla,len nedavam do neho hrozienka.len potriem dzemom a dam na to cokoladu,alebo iba cukrovu polevu...inak je vyborny aj len ked sa je bez cokolady,dzemu a cukr.pol.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Super recepty - Fórum - ZDRAVIE.sk