kam na liečenie PPP ???

lima

som z malej obce, takze k obvodacke sa bojim ist, neviete niekto kam sa da ist v Ziline bez toho blbeho listka od obvodacky?

deeee

evcca, bola som tam na praxi pred par tyzdnami. pacienti s ppp ma pustili aj na skupinu a bol to pre mna velmi silny zazitok. Bola som tam tri tyzdne a silno to na mna zaposobilo.

evcca

ja som bola na lieceni, ked som mala 24 a 25 rokov.
teraz sa uz neplati nic, ja som platila za minulej vlady tych 21 dni, co bolo 1050,-Sk.
su tam aj starsie baby, ja som bola s jednou, co mala cez 40rokov. nikdy nie je neskoro.

ursulak

Kolko to stoji? Kolko rokov maju prevazne pacientky? Mozem tam ist aj ja - 21rocna koza? Niekedy myslim, ze mam velky problem, inokedy, ze nie. Mam chut sa do toho vrhnut naplno, nemam cas ani trpezlivost len na nejake ambulantne sedenia.

somebody

Ja som bola len v Bratislave vo Fakultnej nemocnici na Mickiewiczovej, takze s Pezinkom porovnavat nemozem, ale moja skusenost je dobra, aj ked viac ako terapie mi pomohli rozhovory so spolupacientkami.
Doblbla som to az na 37kg na 160cm, na liecbu som nastupila dobrovolne a nelutujem.
Pravidla su prisne, ale myslim, ze prave to som potrebovala, stravila som tam 9 tyzdnov, uz dva mesiace som doma a ani raz som nevracala ani nehladovala.
Je sa 7x denne, sestricky vas nenutia, len zapisu, kolko ste zjedli. Vyhody zavisia od terapeutickeho planu, u mna to bol len vahovy prirastok, napr. u bulimikov mnozstvo zjedenej stravy. Porusovanie pravidiel sa netoleruje, niektore sestricky to s diciplinou prehanaju.
Cely system moze liezt na nervy, ale rozhodne NEODPORUCAM odchod na reverz, viem o viacerych takychto pripadoch a nedopadli dobre.
Ja uz jem normalne, mam 46-47kg a JE MI JEDNO, ze nemam konfekcnu velkost 32, ale 34 a nezapnem rifle 25, ale az 26. Rok a pol som myslela len na vahu a jedlo, bala som sa este aj zeleniny A TERAZ KONECNE ZIJEM. Dufam, ze sa Vam vsetkym tiez podari z toho dostat :)

evcca

na hospitalizaciu potrebujes listok od psychiatra, ak ho nemas tak aspon od praktickeho lekara. myslim, ze aj psycholog moze dat toto odporucenie.

coky77

cauky,,ale keby som sa chcela ist liecit niekam tak toby som musela najprv ist psychologicke ne?alebo jako to je vlastne?