Ked sa robia po tele modriny

Príspevok v téme: Ked sa robia po tele modriny
gothor

Chcem sa spýtat čo mám robit s mojou dcerou ked jej opuchá ruka a zmodra . A po par dnoch jej opuchlo a zmodralo koleno a bola v nemocnici v SKALICI a robili jej vysetrenia a nic nezistili a hospitalozaovana bola 10 dni a teraz nam povedali ze ma na plazme nejaky bacil uzivala 2 druhy antibiotik. PROSIM VAS PORADTE MI CO MAM ROBIT A KDE MAM S NOU IST Dakujem
PROSIM VAS PISTE MI NA MOJ MAIL gothor.martin34@gmail.com

lucka d

Dobry den udrela som sa do nohi a spavila sa mi na nohe modrina a hrcka a uz su to tri tizdne a modrina ako tak zmizla ale hrcku tam mam vzdi

?????????

urobili ti testy a vysli pozitivne? Tak skus napisat, co ti testovali, nie? Odkial to mame vediet? No a ked ti to vyslo pozitivne, to znamena, ze sa odhalila pricina, tak neviem, co chces od nas?

Samička

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať čo mám robiť keď sa mi po tele robia prstencové modriny, urobili mi snáď všetky testy, ktoré vyšli pozitívne. Tieto modriny sa mi vytvárajú v okolí pásu a panvy... taktiež sa mi vytvárajú fľaky ale iba po lýtkach sú silno červené no niesu to vyrážky lebo na dotyk ich ani necítiť, taktiež nemám problém ani so svrbením...

maricenka

moja kamoska ma po porode malo krvnych dosticiek. chodi na infuzie. musela prestat aj kojit. verim, ze to nebude nic vazne.

ivetka

Dobry den vam prajem mam problem na jednej nohe sa mi urobila modrina hnet ako zmizla ta prva urobila sa mi hnet na druhej nohe uz davnejsie som ties mala take modrini ale preslo asi tak rok a naspet sa mi to ukazalo neviem ci nie od toho ze stojim na nohach 12:hod a vazim 99 kil ci to nieco stim nesuvisi alebo nieco ine mam aj niekedi bolesti kosti na nohach niekedi aj v rukach beriem kazdi den lanzoprazole lebo mam problemi zo zalutkom mam a zapal dvanastnika helicobakter 4 roki beriem do roka aspon 5 krat atibiotika ci to niejak stim nesuvisi vopred dakujem

vebe

Lacicinko, ak si pekonal infarkt myokardu, tak urcite momentalne uzivas lieky ktore ovplyvnuju zrazanlivost krvi - s najvacsou pravdepodobnostou kombinovanu antiagregacnu liecbu - lieky ktore znizuju agregaciu kvnych dosticiek, preto sa ti robia lahko modriny + mas asi tensiu cievnu stenu. To, ze uzivas lieky co ovplyvnuju krvnu zrazanlivost ale musis vediet, ved to je neskutocne dolezita infromacia. Ty sa musis zaujimat o to ake lieky uzivas a co sposobuju

RNG

Niekedy su modriny nielen z krehkych ciev, ale aj z liekov, ako napr riedice krvi.
Krv sa da riedit enzymami aj bez hrozby krvacavosti, ktora je pri warfarine ci coumadine bost casta.
Nattokinaza a lubrokinaza zriedia krv dostatocne, dokonca rozbiju krvne zrazeniny a fibrinove nanosy na cievach, ale neohrozuju krvacavostou.