Z.U.F.A.L.A

Príspevok v téme: Z.U.F.A.L.A
zufalazienka

Ahojte,mam taky mensi problem.Vlastne mozno pre niekoho to problem ani nie je,ale pre mna dost velky a neviem si s nim poradit.Prave preto dufam,ze vy pomozete mne.Tak tu je moja story:
S mojim priatelom sme spolu uz priblizne 3 mesiace.Ja mam 16 a on ma 18.Lubime sa a vo vsetkom si rozumieme.Je tu vsak jeden problem,ktory neviem vyriesit.On by rad na navstevu k nam,spoznat rodicov.Problem je vsak v tom,ze moji rodicia zatial nemaju zaujem spoznat ho.Vravia ze tri mesiace su nic a ze na zoznamenie je cas.On nenalieha priamo,ale nepriamo tym,ze ked sme spolu,tak jemnymi narazkami mi naznacuje,kedy ich uz spozna a kedy bude moct ist k nam domov.Ale ja neviem,ako mu to mam vysvetlit.Predstava,ze by sme sa kvoli tomuto problemu rozisli je pre mna strasna...tak sa obraciam na vas,co by ste poradili,som vazne zufala.

zufalazienka

Musim ti zlozit poklonu.Prezila si si toho dost a este aj teraz tvoj zivot nie je najlepsi.Obdivujem ta,ze to tak zvladas.Ktovie,ale velmi sa s nim o tom nechcem rozpravat,pretoze zase sa rozrpudi debata o tom,kedy ich spozna a tak.Rozmyslala som uz o tom,ze mu to normalne poviem,ze proste oni este nechcu a tak.Ale velmi sa bojim ako bude reagovat.Jeho maminu uz tak nepriamo poznam.Telefonovali sme spolu a tak rozmyslam,ci to neberie tak,ze teraz je rad na mne.

zaia

vyrastla som v detskom domove. v 18 rokoch som odtial musela odist a nemala som kam. kym som sa zamestnala a uchytila, boli to tazke roky. vtedy som uz chodila s mojim terajsim muzom. aj jeho rodicia chceli poznat tych mojich, lebo netusili, ze som z decaku. on im to nechcel spociatku povedat. ked sa to nakoniec dozvedeli, po prvych hadkach ho vyhodili z domu. mysleli si, ze z decaku, to moze byt iba povalac alebo nejaky narkoman. nasli sme si podnajom a trapili sme sa spolu. niekolko rokov o nas jeho rodicia nechceli ani pocut. ked prvykrat videli nase deti, mal starsi syn uz 6 rokov a mladsi 4. svokor kratko na to zomrel a teraz byva s nami svokra, ktora je vazne chora a nemoze chodit. manzelova dcera nebola ochotna sa o nu starat. takze ostala u nas. kazdy den place a narieka, ako mi ublizila a ze ju za to pan boh potresta. uz sa to az zle pocuva. ak tvoj priatel chce poznat tvojich rodicov, moze v tom byt taky dovod, ze pocuva od tych svojich to, co pocuval moj muz: co je to za dievca zistis podla toho, aki su jej rodicia. v takom pripade mu treba povedat, ze nie vzdy sa deti podaju na svojich rodicov.

leila

Povedz mu pravdu.Máš 16..to by som si teda v takom veku frajera nedovolila doviesť domov..Ak ťa má rád nebude naliehať.nechodí s tebou kvoli rodičom ale kvoli tebe.ja už mám teda po 18-stke a nehrnula by som sa do toho aby moj frajer prišiel k nám...na to je času dosť..

majkaaa

Mne to pripadá čudné,že sa tak strašne chce zoznámiť s rodičmi. Nechaj tomu čas,rešpektuj rodičov. Prípadne to trošku narafič tak,že sa akoby náhodou stretnete. Naozaj to nie je potrebné,je to také trochu zaväzujúce.