Nemozem sa vy....

Príspevok v téme: Nemozem sa vy....
michelle21

ahojky asi som nieco chytila Kamos v robote cely piatok vracal a pardon za vyraz sral az musel ist domov A ja som sa zobudila vcera v noci Bolo mi strasne zle,mala som hnacku a vracala som,dnes rano uz bolo lepsie ale cely den mam zaludok ako na vode,ako po poriadnej opijacke a je mi trocha aj na vracanie Horsie ze som dnes este nekakala a ani sa mi nechce aj ked som uz jedla a to mavam pravidelne kazdy den Co mi moze byt?? kamaratka povedala ze brusna chripka lebo ma aj hlava pobolieva Co to je? Dakujem

dr.jajbolí

michell, keď ti je zle, tak si zavolaj pohotovosť! Alebo ráno choď k lekárovi. Skús si masírovať brucho dookola v oblasti
pupka a z dvoch bokov smerom dopredu, samozrejme na toalete

michelle21

citim ze mam plne brusko ale nic nejde von :-( a zase sa blizi noc a zacina mi byt zle :-( ja to asi neprezijem a to mam ist rano do prace

dr.jajbolí

michelle21, ak ani zajtra nebudeš mať stolicu, nič sa nestane, ale ju isto budeš mať,ale s tou hnačkou by som predsa len pre vlastnú spokojnosť dobehla k lekárovi, či to nie je salmonelóza,alebo tak.Samozrejme len vtedy, ak si schopná tam zájsť. Musíš byť slabá od toľkého namáhania. Vydrž!

Ivka 1

Zajtra to bude lepšie. Tá slabosť a žalúdok ako na vode,je dôsledok úbytku
minerálnych a stopových prvkov z tela.
Pokus sa ich doplniť .