Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darcek kamaratovi k 18, nieco originalne!

Darceky

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

Petra.N

adrop.sk v Nitre :) :) je to za dobru cenu a nieco take nezazijes kazdy den :) ale dobre to bolo velmi sa tesil :) aj ked sa spociatku trochu bal :D ze co to bude

Xanty

najoriginal darcek co som dala bol plysak v tvare mozgovej bunky kamaratovi s papierikom ze aspon tu jednu alkoholom nezabije ale zas to sme sa poznali uz dlho tak sa smeje doteraz z nej a potesilo ho to a teraz take plysaky davam hocikomu sa k tomu da vymysiet pekna storka a potesi to takych blaznov aj neblaznov :D :D :D hlavne chlapi su vecne deti...

Minimiiii

adrop je urcite najlepsi na vyhladavanie takychto zazitkovych vyletov. ja uz som tam bola cez minimalne 6 vyletov. mam rada stranky kde su tieto akciove vylety pokope :D ale to asi niesom sama :D:D

debbie121

Ja som dostala od svojich kamošov podľa mňa úplne super darček. Dostala som fotoknihu s našimi všeliakyymi fotkami, či už zo žuriek, zo školy, alebo neviem. Fakt ma to veľmi potešilo, lebo teraz keď sa napríklad doma nudím, tak vytiahnem tú knihu, prelistujem si v nej a hneď mám lepšiu náladu :) takže ak máte veľa spoločných fotiek, dala by som spraviť to :) dá sa to aj tu napr darcekyodsrdca.sk

peta49

Ja som prednedávnom kupovala frajerovi na narodky vstup do Hurricane Factory, čo je vlastne aerodynamický tunel a proste lietate v nom ako keby ste skákali padákom. Bol z toho totálne nadšený a teraz si chce vyskúšat zoskok aj naozaj, z čoho teda nie som nadšená :D tu máte link www.hurricanefactory.com

Terka2201

waaau Sisa, to muselo byt úžasné, ja by som to tiez chcela. cez ten adrop sa kupuje zase take tie pouzkazy alebo ako to funguje ??

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darcek kamaratovi k 18, nieco originalne! - Fórum - ZDRAVIE.sk