Darcek kamaratovi k 18, nieco originalne!

peta49

Ja som prednedávnom kupovala frajerovi na narodky vstup do Hurricane Factory, čo je vlastne aerodynamický tunel a proste lietate v nom ako keby ste skákali padákom. Bol z toho totálne nadšený a teraz si chce vyskúšat zoskok aj naozaj, z čoho teda nie som nadšená :D tu máte link www.hurricanefactory.com

Terka2201

waaau Sisa, to muselo byt úžasné, ja by som to tiez chcela. cez ten adrop sa kupuje zase take tie pouzkazy alebo ako to funguje ??

Silvia12

ked originalny darcek tak urcite tuto adrop.cz, ja som naposledy bola s kamaratom na zorbingu :) a poviem vam bolo to brutalne :D

Tomash123

patriciaz to je výborný nápad!! to by sa mu mohlo rozhodne páčiť, nikdy ešte nešplhal, ale myslím, že by sa nato kľudne dal :ň

patriciaz

čo tak nejaké lezenie po skalách? Na portály adrop ponúkajú takéto lezenie, skús to pozrieť mohlo by to byť super ja s nimi mám skusenosti, ale trochu z iného odvetvia :D

render

Ja som sa veľmi potešil darčekovej poukážke nakoľko som si skočil tandemový zoskok bolo to niečo neskutočne super :) www.freesbe.sk

zuzka2211

naozaj originalne to bude ak pre neho navrhnes darcek ty sama. Napr. na www.vlastnapotlac.sk si vyber predmet ktory by sa mu mohol pacit a nan mu navrhni vlastnu potlac. Urcite sa potesi.

Deria

Zaujimavy darcek si mozete urobit aj sami. Zalezi na tom, kolko chcete investovat. Treba kupit kvet v kvetinaci. Z 5 Euro porobit motylikov, maslicky (tie su najlahsie)- nafaltovat bankovku a v strede ju stiahnut nitkou a povesat na haluzky kvetu. Kto chce menej investovat, moze pobalit 1 Eurovky do celofanu a takisto rozvesat na kvet.

Matorambo

Ahojte ak hladate originalny darcek tak chodte na www.malydarcek.sk mozete si nechat u nich urobit darcek na zelanie a maju tak super identifikacne stitky na krk z chirurgickej ocele, mam ich doma vyrobili mi ich rychlo s mojimi udajmi a som spokojny. polka triedy ich uz ma od nich