Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechutenstvo u deti

Príspevok v téme: nechutenstvo u deti
zuzana m.

Moje 14 mesacne dieta nechce skoro nic jest, od 6 mesiacov velmi malo pribera. Porodnu hmotnost mala normalnu, 3250g, v roku mala 7017g. (namiesto 10 kil)Po odstaveni sa jedenie trochu zlepsilo, ale stale je to boj. Sama nezje nic, pije mlieko, asi 200ml 3x denne. Je len kasovitu stravu, jedlo vypluva alebo drzi v ustach. Vysetrenia su vsetky v poriadku. Ake su vase skusenosti? Nemam predstavu co jej moze byt a bojim sa ci sa bude dobre vyvijat.

maja m.

Moja mala bude mat dva roky a neje okrem sladkosti skoro nic..Aj ked sme odmalicka boli velmi proti sladkostiam a stale som jej miesto cokolady davala ovocie a hrozienka, dedko s babkou a navstevy ju skazili..Momentalne do nej dostanem tak dve -tri lyzicky normalneho obedu, obcas par lyzic polievky,inak asi tak pol jogurtu alebo pribinacka, polovicu jablka alebo bananu a to za cely den...No,musim priznat,ze rano a vecer vypije asi 2 dcl mlieka,aj to len osladeneho Grankom alebo Frapkom..Bez toho mi nevypila ani deci..Obcas zje kusocek chlebika s maslom..Asi tak stvrtku krajca..aj to som uz happy..Po vysetreniach krvi mi pediatricka povedala,ze mala je zdrava,ze sa nemam stresovat..Ale ked pocujem,ako rovnako stare deticky bastia, ako im maminy nestihaju pripravovat jedlo,tak som zufala..Ja varim uplne zbytocne..Casto stravim v kuchyni pri vareni jedla pre malu aj pol dna a vysledok je taky,ze to ledva ochutna..Nevyzera chuda,aj ked rozhodne ine deti su buclatejsie,je vsak velmi casto chora,ma stale sopliky a kedze neje ani zeleninu a ovocia len minimum,tak je to zacarovany kruh..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.