Povodne odporucene denne davky (1948) a novsie nazory

Príspevok v téme: Povodne odporucene denne davky (1948) a novsie nazory
RNG

Odporucene denne davky(ODD) povodne urcene v roku 1948 boli v mnohych pripadoch dokazane za nedostatocne roznymi lekarmi, institutami a vedcami z tohoto odboru. Napriek tomu sa tvrdohlavo pretlacaju a je znacny odpor medickej komunity na nich cokolvek revidovat aj napriek vyskumu a dnes aj praxi, ze mnohe z dat treba znacne zmenit

agina

Simeon dostanes to v RNG-ho obchodoch. Jeden je na 1.poschodi v Slimaku v Bratislave a druhy sidli v Lucenci. Obchod v Lucenci posiela aj na dobierku.Co nie je v ponuke, pytaj si od predavaciek, vedia to zohnat.Pozri si kontakty na -odkaz odstránený-

simeon

RNG dakujem ti za ten podrobny rozbor. je toho velmi vela, neviem, ci tolkov veci moze brat naraz alebo treba zacat postupne vzdy s nejakym problemom. a kde jej to mozem vsetko kupit???je to dostat v lekarni? dakujem za odpoved.

RNG

simeon, tvoja mamicka nie je jedina s takym mnozstvom problemov.
Jedine, co mozes urobit ich vsetky specificky adresovat.
Najhorsia je ta borelioza, lebo ta podmienuje-umoznuje vsetky ostatne nakazy a z nich vyplyvajuce poskodenie tela.
Jedine ucinne , co na to poznam, je kombinacia Samento a GSE
Samento treba zacat brat postupne od 2x2 kvapky a zvysovat az na 2x10 kvapiek,
GSE zacat s 10 kvapkami a postupne zvysit az na 60 denne.
....
Druha extremne dolezita vec je napravenie travenia-bez dobreho stravenia a absorbcie potrebnych materialov je nemozne ziadne liecenie a regeneracia.
Odporucam brat 2-3 Betainy HCl a 2 Multienzymi s kazdym jedlom. To zaroven riedi aj krv a zlepsuje cirkulaciu.
Odporucal by som jej brat enzymi aj na prazdny zaludok, kedze ma telo znacne zamorene(bolesti=zapaly=zamorenie). Tak isto brat extra jod, ktory stimuluje vyrobu vlastnych cistiacich enzymov(odstranenie "smetnych kosov tela, ako cysty, myomy, hrcky, tumory...)
.....
Na rozpustenie ladvinovych kamenov je caj z byliny chanca piedra(1 lyzica denne, povarit odstat niekolko hodin, zliat, nefiltrovat, prichutit napr ribezlovou stavou, cierne ribezle obsahuju vela antioxidantov).
.......
Na virusy su antiviralne:selen, zinok , vitamin C,aloe, l-cystein,baza, astragalus....
Co by som jej odporucil najviac je brat 4x2 lyzice aloe vera(z roznych dovodov) a 2x1 gram chaparalu(larrea tridentata).
...................
Vsetko, co som radil je na to, na co som to radil ucinne.
V davkach odporucenych nie su ziadne kontraindikacie ani skodlive ucinky.
Ale tak silne poskodene telo bude vyzadovat mnoho mesiacov na regeneraciu.
A pochybujem, ze bude uplna, hoci som si isty, ze hodne z tych problemov odstrani.
Zabudol som na srdce a cievy:
odporucam brat 2x tyzdenne lyzicu cisteho sucheho lecitinu a denne 2x1 gram hlohu(Hawthorne)
Tie zvierave pocity su z nedostatku mineralov(tetania), co by sa vylepsenim travenia malo vyriesit.Tiez zvysenim absorbcie mineralov sa prestanu odburavat z kosti a cestovat vo forme ako su ulozene v kostiach a vytvarat rozne vyrastky.
Docasne by mohla brat aj zdroj mineralov pre starsich, napr Bone essentials,2 kapsule na vecer spolu s niekolkymi tabletami spiruliny.

bŕŕŕŕŕŕŕ

Simeon, stále si dvakrát premysli, keď niečo povieš, alebo napíšeš. Bolo včera viditeľné, že chceš ubližovať. Ubližujú ľudia, ktorých niečo trápi a nevedia sa s tým vysporiadať, alebo ľudia s komplexami. Predstav si, že si ubližoval osobe, ktorá má také isté problémy, ako tvoja mamina, ale je o málilinko mladšia, ako tá tvoja. Prepokladám, že nie si školáčik, ale už zrelší chlapec, ktorý by mal vedieť, čo môže a čo nie. Zapamätaj si, že táto stránka nebola založená na POKEC ale kvôli tomu, aby si ľudia mohli vymieňať názory, radiť sa, pomáhať si a podporovať jeden druhého. Ty si sem vstúpil ako"VEĽKÁ VODA" a robil si si srandy z každého, bez ohľadu na to, či to bol mladý, starý, lekár, sťažko chorý, alebo zdravý, tebe to bolo jedno, Jednoducho si mal hysák, potreboval si sa odviazať. Chápem,tvoje vyčínania. Napriek tomu uvažuj nad sebou, lebo o tých mlynoch je niečo aj pravdy. Ľutujem tvoju maminu, pomáhaj jej, buď k nej pozornejší a uvidíš, že sa ešte môže všetko zvrtnúť k lepšiemu, ale k tomu potrebuje teba, ale nie takého, akosi bol včera, ale takého, aký si dnes!

simeon

nebral som to ako ublizovanie, ale oni to mozno tak pochopili. tak ma to mrzi. uz som pocul to porekadlo, ze bozie mlyny melu pomaly... to si mala na mysli? tak sa stalo. co uz.

bŕŕŕŕŕŕŕ

Tak, a teraz si predstav, že som tvoja mama a niekto mi cez PC ubližuje!!!Neubližoval si náhodou včera na inej téme ľuďom, o ktorých nič nevieš??? Zamysli sa!

simeon

RNG. prosim ta, to co som tu nizsie napisal o svojej mame je naozaj pravda. neviem, preco to tu niekto spochybnuje. asi sa im nezda, ze niekto moze mat tolko zdravotnych problemov, ale zial je to tak. bol by som ti naozaj vdacny, keby si mi na tu moju otazku odpovedal. dakujem.