meškanie menštruácie a schudnutie

sima89

AHOJ myslíte že sa može test po dvoch mesiacoch mýliť? robila som si dva testy jeden po mesiaci a druhý včera po dvoch mes. myslíte že sa môžu mýliť? obidva negatívne a menštruácia nikde mám 16r

leerka

ak ta bolia vajecniky a aj pri malej potrebe ta to boloi, tak by som povedala, ze pojde skor o neake prechladnutie alebo mozno zapal a to ti menzes oddiali.....

cukrik

ahojte,vie mi niekto poradit.meska mi menstruacia uz 6 dni,tehotensky test mi ukazuje ze tehotna niesom,a to som si robila uz tri.nikdy predtym sa mi to nestalo,ale bolia ma vajecniky a pri "cikani"to boli,neviem co s tym mam robit,naozaj sa moze aj test mylit a to trikrat.som mimo slovenka a preto to s gyn.nieje az take jednoduche.moze nejaky zapal ovplyvnit menstruaciu.ak sa vam to niekedy stalo,co ste robili?

nikitaaa

ved jasne že spermie....ale ja sa len pýtam, že či sa dá aj ked nieje priamo vo mne, len na mna vystriekne... lebo mi to už 13 dní meška :-(

moonika

Tehotná nie som aspoň to tvrdí tehot. test pri stiku sa chránime a používame kondom takže to bude asi neakého psychického stresu alebo napetia v práci no neviam uvidím

moonika

Ahjte . mám problém mešká mi menzes už 6 den a neviem čo s tým. tehotná alebo nie? test som sa rozhodla urobiť až na 10 deň tak dúfam , že sa čoskoro dostaví menzes. prosím poradte čo zjesť a piť / červené / dakujem

leerka

ak mavas nepravidelny menzes, tak preco nie...ale mala by si navstivit gynekologa a radsej sa poradit s nim.....mozno mas neaky zapal alebo si prehcladnuta....