meškanie menštruácie a schudnutie

lucka

ale nechápem potom kde sú.... ale fakt to nie je asi možné mali sme ochranu s ktorou sa nič nestalo a neurobil sa do mňa...a test je po mesiaci negatívny. V piatok mám mať další cyklus myslíš že mohol jeden vynechať?

lucka

Leerka- myslíš?? dúfam že sa to nemýli fakt robila som si ten najdrahší aký som našla :) ja len dufam teda fakt.....

lucka

Ahojte baby no stále nič ale robila som si test čisto negatívny hned vyšiel:) myslíte že sa može mýliť? Kebyže som tehotná tak by to po mesiaci určite už ukázalo že??:)

whee_ee

presne tak, človek sa musí rozprávať s partnerom o tom, čo sa mu páči a čo nie:):).. no.. ja mám HAK za 850na 3 mesiace.. a nemám s nou problem a pritom vraj mnohe maju... mam vysokohormonalnu..pretože som mavala velke problemy s menstruaciou.. mala som ju skoro stale!... teraz po roku a pol užívanie, nemozem si stazovat, klop klop:).. no..v lete idem mať 18-.. vzdy som chcela prísť o panenstvo až po prekročení tejto hranice:D.. ale človek spozná chlapa, do ktorého sa zamiluje a zrazu je všetko úúúplne iné.. sranda.. mala som skoro 16:-O ..samej mi to pripadá skoro..ale ja som proste vtedy vedela, že to nebudem ľutovať a ani neľutujem a sme spolu dodnes!.. proste som to chcela s človekom, ktorý ma miluje a ja jeho tiež..a bolo to tak:).. sorry za preklepy ak su, ponahlam sa:):)

lucka

oukej idem:) dakujem za rady baby- hlavne leerke určite sem napíšem ešte priebežne ako som na tom:) fakt dakujem dobrú noc papa:)

lucka

Je dobré ked sa poznáte tak dobre po tejto stránke... a aj počas sexu sa bavíte čo a ako a takto aj spoznávate o tom je vzťah a asi aj záruka dobrého sexu a ešte aj stým koho milujete:)

leerka

whee_ee, ja sa tiez nestazujem a seme spolu vyse styri roky...nas sex je suuper....a ako vravim, zda sa mi lepsi ako na zaciatku,,,hlavne uz jeden druheho poriadne pozname a vieme co mame a nemame radi....podla toho sa aj riadime