Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Niky32

Ahojte, ja som bola v roku 2011 na septorhinoplastike u pána dr. Kováča, nakoľko som na neho mala odporúčania. No ak mám byť úprimná, s výsledkom nie som veľmi spokojná. Samozrejme, nos je rovnejší a krajší, avšak stále mi vybočuje do jednej strany, keď som toto dr. povedala, odvetil, že mám asymetrickú tvár a snažil sa, aby špička nosa korešpondovala so stredovou ryhou na perách. Mala som aj menší hrbolček predtým, no a ten mi zostal, myslím, že postupom času sa zvýraznil. No a už som bola uňho trikrát z toho dôvodu, že mi stále rástla lastúra a opätovne sa mi zle dýchalo. Tvrdil, že toto sa môže stať po operácii. Tak po tretej návšteve som to stopla a už som tam prestala chodiť, nakoľko ani nie som z B.B. a nemala som záujem, aby mi ju zakaždým vyrezával. A čo ma trošku prekvapilo, pred operáciou mi urobil fotky, ale po operácii už nie, čo predpokladám, že možno sám nebol úplne spokojný s OP. Nakoľko ja sa dosť sledujem a hlavne tú asymetriu vidno hlavne na fotkách, mám termín u pána chirurga Igora Homolu v MT, no nie som si istá, tá konzultácia prebehla veľmi rýchlo a OP bude iba v čiastočnej narkóze, vraj zbrúsi trochu kosť a zúži špičku, stojí to dosť, tak neviem, bojím sa, aby som to nemala ešte horšie. Týmto nechcem povedať, že pán dr. Kováč nie je dobrý chirurg, len ja proste s jeho prácou nie som až tak spokojná ako by som si predstavovala.

blablar8

Ahojte, rada by som si kludne aj mailom popisala s niekym, kto absolvoval operaciu alebo reoperaciu u dr.Kovaca a je ci uz spokojny alebo nespokojny. dakujem

Nabila

ahojte zienky, aj ja rozmyslam o doktorovi kovacovi kedze je aj ORL:))) babule chcela by som vidiet nejake odvedene prace a podelit sa s vami o ten moj a popripade si vypocut nazory:)

Lucia200

charlie009

Robil ti ho Kováč? pretože, ak áno tak veľmi dobre odvedená práca. Veľmi pekne Ti zaoblil špičku.

Janete

Charlie, ten nos si nemal veľký, ani si tú operáciu nepotreboval, z estetického hľadiska určite nie. Ak si bol operovaný otvorenou metódou prekvapuje ma, že ti vôbec nie je vidieť jazvu po šití, a ten hrb možno ti tam niečo vsúvali, alebo tak sa ti zrástli kosti, viacerí tu písali, že mali hrbolčeky. To my od Červeňa mame zase priehlbiny a jamy na nose :-)

Lucia200

charlie009

Naozaj?to ta trapi iba toto? :D poriadne ti to ani nevidno. netrap sa :) Myslela,že to hrbol bude velky,ved ti to ani nevidno. Bol si u Kováča?