Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

pani121

Som štvrtý deň po operácii,ešte som celá zalepená a modrá ale spokojná.Bolesti sa nemusíš báť,dá sa to prežiť aj bez liekov.Operácia je lepšia v celkovej anestéze,mne odstránili hrb a mierne mi ho skrátili,objednávala som sa 2 týždne dopredu u dr.Pikulu.Spokojná som s jeho prístupom aj so starostlivosťou sestričiek,oddelenie,kde som strávila noc je na úrovni,cena 23000.Neľutujem ťažko nasporené peniaze,myslím, že sa mi to vráti v podobe krajšieho a plnohodnotnejšieho života bez komplexov.Takže ak si rozhodnutá,prekonaj strach a chodˇdo toho.Držím palce.

dilema

pani121, tak potom daj vediet ako to dopadlo, som velmi zvedava. aj ja chcem ist na plastiku do banskej :) ktory lekar ti to ide robit a ako dlho predtym si sa musela objednat? sima2 vdaka za povzbudenie

sima2

Tak ludia, kto rozmysla na plastickej operacii (ak je z estetickej stranky opravnena) a mate na to peniaze, chodte do doho . Ak vam to okolie vyvracia, nepocuvajte ho, je to vase telo a ide o vasu dusevnu a vnutornu spokojnost. Ja sama som absolvovala plastiku nosa a uplne mi to zmenilo postoj k zivotu.Len ziadny strach :-)

pani121

ahoj,ja som už objednaná na plastiku v Banskej Bystrici,mám 28 rokov, 2 detičky,ale túžba mať pekný noštek ma doteraz neprešla,veľmi sa na to teším,neviem sa už dočkať,napíšem ako to dopadlo.

dixa

A na aku cenu vide plastika nosa? Ja rozmyslam o zakroku makkych casti. Pocula som, ze tak na 10 tisic a vyssie. Je to pravda?

ma

Ahoj Daria, tak to je dost blbe. A nerozmyslala ze by si ho dala opravit.. Alebo uz radsej nechce riskovat, ze to dopadne este horsie? A co jej lekar, nebola sa stazovat? A nevies prosim ta nahodou kde si ho dala operovat?

daria

cau...no ja osobne s tym skusenosti nemam, ale tiez mam kamosku co sa na to dala...ona ale mala strasne velky klofak...nuz- len operacia- bola z nej trochu nestastna, lebo jej ho nezmensili tak ako si to predstavovala...nechcem ju ohovarat, ale teraz vyzera ako nejaka dalsia sokujuca postavicka z disney rozpravok....ja ta neodhovaram, ale premysli si to! nemas istotu, ze budes patrit medzi tych spokojnych stastlivcov

Josh

Jedna moja znama si dala upravit nos a musim povedat ze teras vyzera ovela lepsie ako predtym,a dost prirodzene. takze ak to chces, tak preco nie.