Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Manipulujes ludi proti mne ja mam takých ako ty uz davno precítaných a vies ze mi to vobec nevadí ?Lebo kazda normalna osoba hned vycíti ked niekto niekoho zacne ohovarat ze ten kto to pise je taký a moze sa to otocit niekedy aj proti nej ako si mi pisal ty ,ze vacsina tychto zien je divná hned som z teba vycitil intrigu ty had

Michael86

A niesom anonym zainteresovaný ludia urcite vedia o koho ide a co mam tu vystupovat po civilným menom aby som nebol anonym ?nieje to jedno ?ked ma bude chciet niekto stihat napr za poskodzovanie "dobreho" mena vie to lebo tu mam fotky su na to dokazy tak niesom az tak anonymní si hlupejsi nez som si myslel

Michael86

Ze zas...eram z toho co som tu ja napisal ma citatel dokonaly prierez toho ako to ide pred a po op bez akychkolvek zasteriek cista realita a to je na nezaplatenie .

Michael86

A mne ego nikto nemasiruje rodina sa o to snazi no ja na taketo veci niesom ja nepotrebujem aby ma niekto lutoval som dost skusený a silný na to aby som cez toto presiel nezblaznim sa z toho ze Kováč nevie robit nosy čo ked ma zajtra zrazí auto a budem na vozicku potom mozem nariekat je mi z toho tazko ale rozchodim to ja som len nahnevaný na to ze to nedopadlo happyendom to ma mrzi ale co uz zivot je raz taký a ked ho budes pokusat moze byt este ovela horsi .

Michael86

Ok ok bud naprogramovaný len na jednu vec ako robot lenze ja som živý a pisem ako sa citim mozno niekoho v buducnosti prave toto odradí ist tam kde som ja zle dopadol ja som sa dostatocne nepoucil z predoslých stazností na pracu oneho doktora tak chcem toho citatela dokladne pripravit na tie pocity co ho cakajú ked pojde "tam" takze tak Peter ja pisem stale v zmysle tohoto fora aj ked niektoré prispevky niesu zrovna kosheer tak to patri k tomu ani nos po operacii uz nebude nikdy 100percentný :)

peter25

Ty rozlisuj, kto ti tu dava racionalne rady a kto ti masiruje ego. Ja ti radim to ist poriesit, dufam, ze si ten nos nejak nemagas alebo nieco podobne, a ist to poriesit rozumne, a nie pindit ako anonym za nejakym internetovym forom, ktore zasie.r.as posledneho pol roka basnickami, hip hopovymi videjkami, recami o sebavrazdach a chlaste. Ja uz na teba reagovat nebudem, je mi ta velmi luto...ak bude tu mat niekto nejaku otazku ako to prebieha, co sa kde jak hoji a co sa oplati robit pred a po operacii, rad poradim, ale toto nema uroven...a kludne tu postuj denne aj 150 tisic vylevov

Michael86

Je to zivot v pekle alebo je to len zly sen ?Po kazdom nevydarenom dni sedis vecer doma chcel by si sa vratit spat a prezit celý den odznova ,ale smola otvor oči uvolni svoju mysel pochop,ze bojovat za niektore veci nemá zmysel,nieje tazke najst ciel ale prejst cielovu rovinu duplom ked kazdy den sa dozvies aspon jednu zlu novinu si zvyknutý prehrávat nadavat vsetky rozne veci situacie nezvládat,najlepsie sa citis v noci ked rozvyjas svoj sen poznam ten dobry pocit,ale to nepatri sem do tohto sveta ktorý casom kazdeho z nas zničí zoberie nám vsetko a posle nas do ...Prvý zomieraju najlepsi preto este mame cas cas na to aby som stihol nieco dosrat zas v kuse si kladies otazky ,ze ako to je mozne ze si na dne kedy tlkot tvojho srdca doznie

Michael86

Zle mi to spravil ten kovac velmi zle poskodil ma ukratil moju rodinu toto bude mat nasledky ci uz na sude alebo skoncim vo vazení ja to tak nenecham to mi verte.