Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Peter aspon vidis ,ze nevystrajam kvoli tomu ze mi nosna dierka neladi s kabelkou Kovac ma odflakol mozno to tu cital niekto z orl kliniky pred opkou a urobil to naschval ,ze si dal menej zalezat neviem preco ale odflakol to prepazku urobil dobre ale o to mi az tak neslo sa vystatoval ako sa natrapil s prepazkou no vonkajsi nos nechal hrbolaty tak naco sa trapi s jednou vecou ked druha bude na h.... a celkovy efekt tiez na .....

peter25

Ale musis uznat, ze co tu pises o smrti a chlaste nevyznieva zrovna normalne...hlavne sa nevykasli na to ist za nim a dones mu aj tie fotky, ci on vidi nejaku zmenu...hmmm, neviem co si mam teraz o tom mysliet

Michael86

No nic idem pit uz nedokazem viac zotrvat v takomto stave uz si ani neliecim nos kaslem na to len ci mi bude lepsie ked sa opijem ...Asi tazko isto mi prepne v takom stave stretnut Kovaca tak to by bolo jeho posledne

peter25

No, zrovna do zenskeho pohlavneho organu ma posielat nemusis, a teraz bez leukoplastu uznavam, ze Kovac sa zrovna nenamakal, ale zas, odporucam ti ist za nim a ziadat napravu zadarmo, nenechaj to tak. Pod tym leukoplastom to fakt vyzeralo normalne, tymto sa ti ospravedlnujem

Lucia203

Nedaš sem aj fotku nosa spredu? Ak chceš samozrejme. Ale rataj s tým že špička nosa ti odpuchne až do po pol roka aj nne tak po 4 mesiacoch nebola už taka tučna.

Michael86

Dokopy aj s cestami aj s liekami ma tento špás stál 1000e a neistu buducnost ci uz po financnej stranke ale aj existenčnej

Michael86

Preboha za 1000e mi ho zmensil co nemam peniaze a zadlzil som sa po krk ak by byval v mojom meste hned by som mu isiel buchat na dvere a rovno by ma policajti v putach brali to by bolo zadostucinenie.

Michael86

Este sa po operacii Kovac vystatoval ,ze ako sa chudacik so mnou natrapil ved vidim je to jeden neschopny chirurg

Lucia203

Iba ti ho zmenšil, aspoň to ber tak že maš ten hrboľ menši a nie taky ako pred tým. Daj si čokoladu namiesto alkoholu. Alebo kofolu.

Michael86

Ano tie prve fotky su po opke a ta jedna posledna je pred zmena nieje ziadna ako pises s takym hrbolom ako ja mam po opke ludia chodia za plastickym chirurgom aby im to odstranil a nos upravil mne to plasticky chirurg vytvoril taky hrbol ten neschopný Kováč uz pred opkou som mal taky vnutorny pocit v sebe ,ze ho budem mat chut zaškrtit...A mas pravdu idem žit idem žit po starom kedze sa nic nezmenilo kkt mi mohol pomoct aj psychicky aby mi bolo lepsie no urobil opak hajzel jeden idem sa ožrať ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk