Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

peter - citron_tea@azet.sk dik

kolko stoji u nho plasticka operacia? cize je orl plus plastik? boze moj ja nakoniec sa este do BA dotrepem, teda ak by to bolo nejake vyhodne a robi dobre...inak Cerven snad

peter25

Lucia ano myslel som teba, ty si podla mna jedina s opravnenim tu nadavat, lebo ostatok co som videl je pohoda...

peter25

sabinu operoval ten isty, dolezal, napis sem mail a poslem ti rad fotku. Dolezal je svojsky clovek, ale v pohode, dokonca ku Sabine podla toho co mi hovorila sa dokonca proaktivne ponukol ze jej spravi nejaku upravu spicky ak sa jej nebude pacit.

Lucia203

Maya_chic neviem či Peter myslel mňa. Ale nie je to take zle iba malý hrboľ zboku a kosť doprava + nesumerne nosne kridla a problem s prepážkou :-(

Lucia203

Peter25 že si nič neplatil? A ešte jedno dievča Sabina tu písaloto iste .Je dobre že sa najdu aj taký chirurgovia ktorým nejde iba o peniaze.

Maya_chic

peter a keby som poprosila fotku poslal by si? ten Dolezal v BA je spolahlivy?

Lucka naozaj je to take zle? :(

ani neviem ci je to o stasti a smole, alebo o tom, ze na SR proste poriadnych plastakov nemame, cest vynimkam

Carie

Lucia: tak to mi ani nehovor :( No hej, vzdy zalezi od chirurga, ci sa zlutuje. Ja som bola v podstate rada ze mi operuje aspon to, lebo ta dr. co som k nej rok chodievala predtym ma nielenze nechcela operovat, ale ani moje problemy s dychanim nijak neriesila.

Maya_chic

carie - no ja som videla aj take male smiesne prsaky nosy od prirody za ktore by som nemenila nikdy, to radsej si necham svoj dlhy :))) ja chcem mensi, ale rovny, kazdopadne dierky dole a neviditelne