Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

peter - citron_tea@azet.sk dik

kolko stoji u nho plasticka operacia? cize je orl plus plastik? boze moj ja nakoniec sa este do BA dotrepem, teda ak by to bolo nejake vyhodne a robi dobre...inak Cerven snad

peter25

Lucia ano myslel som teba, ty si podla mna jedina s opravnenim tu nadavat, lebo ostatok co som videl je pohoda...

peter25

sabinu operoval ten isty, dolezal, napis sem mail a poslem ti rad fotku. Dolezal je svojsky clovek, ale v pohode, dokonca ku Sabine podla toho co mi hovorila sa dokonca proaktivne ponukol ze jej spravi nejaku upravu spicky ak sa jej nebude pacit.

Lucia203

Maya_chic neviem či Peter myslel mňa. Ale nie je to take zle iba malý hrboľ zboku a kosť doprava + nesumerne nosne kridla a problem s prepážkou :-(

Lucia203

Peter25 že si nič neplatil? A ešte jedno dievča Sabina tu písaloto iste .Je dobre že sa najdu aj taký chirurgovia ktorým nejde iba o peniaze.

Maya_chic

peter a keby som poprosila fotku poslal by si? ten Dolezal v BA je spolahlivy?

Lucka naozaj je to take zle? :(

ani neviem ci je to o stasti a smole, alebo o tom, ze na SR proste poriadnych plastakov nemame, cest vynimkam

Carie

Lucia: tak to mi ani nehovor :( No hej, vzdy zalezi od chirurga, ci sa zlutuje. Ja som bola v podstate rada ze mi operuje aspon to, lebo ta dr. co som k nej rok chodievala predtym ma nielenze nechcela operovat, ale ani moje problemy s dychanim nijak neriesila.

Maya_chic

carie - no ja som videla aj take male smiesne prsaky nosy od prirody za ktore by som nemenila nikdy, to radsej si necham svoj dlhy :))) ja chcem mensi, ale rovny, kazdopadne dierky dole a neviditelne

peter25

Maya, videl som tu odtialto par nosov, videl tej lucie nos, to mi je naozaj velmi luto, lebo tak doondiat nos niekomu, to je diletantstvo, ale Michal, ma normalny nos, ma ho normalny muzsky nos bez hrbu, neviem ci cakal nejaky Kenov nosik, a hlavne neviem co tym sleduje, lebo mam od neho par fotiek ale jak sa snazim tak sa snazim, tak nic zle nevidim. Ja som mal hrbaty krivy nos, a nikto nikdy si zo mna srandu nerobil. Dnes mam nos rovnejsi, nehrbaty, a neda sa povedat, ze by bol 100 percentny, ale je to obrovsky upgrade oproti nosu predtym, a co sa tyka kto, tak Dolezal na Antolskej v BA/nie ten Cech/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.