Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

l-i-l-k-a

Asi pred 3 mesiacmi som absolvovala rhinoplastiku nosa.... a od vtedy neprejde den aby som toho nelutovala.... moj nos predtym nebol krivy, len bol dlhy a na vrchu bol mali hrbolcek.... mno po operacii je nesumerny... kazda nosna dierka inak velka, jedna chrupavka je akoby vpacena- dosledkom zleho hojenia... tam kde bol predtym hrbolcek mam popraskane cervene cievky, ktore vytvaraju suvisly flak.. vyzera to hrozne... predtym som sa nerada fotila z profilu ale teraz sa zle citim len ked sa na mna niekto pozrie... plastika mi znicila zivot :(

lilabmw

Davidoff

aj mne poprosim pred a po lebo tiez uvazujem Dr. Cerven?Nevies kde vsade operuje nakolko som z BA?lilabmw@azet.sk dakujem

arabela

Davidoff

prepacte, ze som sa sem tak votrela ale uvazujem o operacii nosa prave u dr. cervena. ty si pisala, ze ma zlate ruky :) len by som chcela vidiet aspon zopar fotiek ako robi. pretoze ja uz mam 2 operacie za sebou a uz mam dost dosraty nos a neviem teda ci to este risknut alebo sa s tym zmierit.
prosim ta mohla by si mi poslat na mail fotky? ak ti to nevadi. a ak sa tu este niekto najde, bola by som velmi vdacna.
Dakujem
arabela03@gmail.com

Reni

Neviem prečo, niekto to tak robi, aby vedel lepšie vytvarovať nos. No mne ho ani moc pekne nespravil a navyše ta jazva :( Ak mi nikto neporadi čo sa da s tou jazvou urobiť či ma niekto takuto skusenosť a dal si jazvu nejako zjemniť, alebo možno vyblednuť, zbrusiť... teda či sa to da, tak sa skusim na nejakych kozmetickych centrach spýtať. Len by som chcela vedieť či si to už niekto daval takto upravovať tu jazvu a či to malo efekt.
Niekto ma jazvu skoro neviditelnu ale u mňa sa asi stala chyba pri zošivani.

davidoff

Reni

a prečo Ti robili zvonku jazvu? Mne ju tiež absolutne nevidno, mám ju dnu. Som po OP presne rok aj mesiac a som nadmieru spokojná. Doktor Červeň má zlaté ruky.

Reni

Aj vam je tak stašne vidieť jazva pod nosom? Mne ano aj rok po operáci, dosť sa zato hanbim pri rozhovore s niekym mi stači trošku nadvihnuť hlavu a už je to vidieť, Čo sa da s tým robiť? Pomohlo by nejake zbrusovanie, alebo laser? Navyše je aj taka vpadnuta nie je zarovno kože :-(