Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Maya chic asi vem ktoreho Japonca maš na mysli aj mne sa jeho nosy velmi pačia, ak niečo najdem dam to sem. A ten Doležal z Čiech je tiež super odbornik možno som mala isť hneď k nemu a prespať v hoteli, vyšlo by ma to dokopy aj s mojou reoepráciou čo bude, asi tak isto. A tam u neho by som to mala na 98 % na prvy krat dobre.

Michael86

Mna osobne by trapilo ak by som niekomu urobil hrbolatý a nesumerny nos no níekomu je to jedno ,ze jeho "vykon" viac ublizil ako pomohol a s usmevom si zije dalej.

Michael86

Carie no ja som to povedal ,ze si idem dat odstranit ten hrbol ze mi to vadi aj rozne narazky ma k tomu dohnali a teraz je tam aj tak ten hrbol tak o čom je potom ta operacia ked nevidno zmenu ?Len o tom ,ze mi rozflakal cely nos a vytrpel som si svoje asi len o tom mohlo by byt aj nejaka odmena za tolko snahy mat krajsi nos no ta sa u mna nedostavila vdaka tomu ,ze Kovac nevie poriadne robit vonkajsi nos vnutorný mu ide no mozem ..... vnutorný ked ja som isiel na opku hlavne z estetických dovodou ...Radsej budem dychat len jednou dierkou no nech tam nemam ten hrbol .

Michael86

Maya ale vadi mne nemam sa rad s takym nosom hrbolatym neverim si beriem to ako handicap vyhybam sa spolocnosti hanbim sa za svoj nos pripada mi to hrozne neesteticke .

Maya_chic

Michael - sustred sa na to, ze je ovela vacsich a skaredsich nosov, ten profil sa mi na tebe paci, fakt sa netrap, myslim, ze nikomu na tebe tvoj nos nejak vadit nebude

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk