Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

Michael - sustred sa na to, ze je ovela vacsich a skaredsich nosov, ten profil sa mi na tebe paci, fakt sa netrap, myslim, ze nikomu na tebe tvoj nos nejak vadit nebude

Michael86

Tiez som sa napozeral tych videi na youtube no uz sa na to pozeram inak po opke vidiet ako sa da pekne spravit nos by ma pri pohlade na ten moj len rozhodilo .

Michael86

Rozchodim tento neuspech no najradsej by som hned pobalil kufre a zmizol z tohto mesta kde byvam nechcem sa ukazovat pred znamymi co vedeli o tej operacii lebo ma vysmeju a pomyslia si tak ma ked vymyslal to nechcem zazit ako kazdy co o tom vedel bude chcekovat moj nos a uvidi tam hrbol ja za to nemozem ze je to tam to je vizitka doktora

Michael86

Ja mam tiez riadne depky ja som sa normalne zblaznil je to neprijemne ked po niecom velmi tuzite a mate pocit ,ze sa vam to moze podarit a vo finalnej fáze celeho toho ´kolotoču zistíte ,ze to nevyslo a ,ze nenastala skoro vobec ziadna zmena to je rana pod pas.

Maya_chic

ludia toto mi nerobte, co mam ist do Holywoodu na operaciu? :((( inak som nasla jedneho japonca co v Amerike robi brutalne dokonale nosy...na youtube

Carie

Ja som pred opkou vtedy pred 4 rokmi tiež chodila na toto fórum, vtedy tu všetci chválili Kováča, bola som si 100% istá, že idem do dobrých rúk, že všetko dopadne super

Carie

Toto som si tiež prežila. Najskôr sa mi to zdalo vcelku ok, potom jak to odpuchlo a vystúpili tie veci čo predtým neboli vidno, mala som pár dní depky, dokonca som vtedy moc ani nenaspala. Ale potom som si tak nejak zvykla a zmierila sa s tým. Zas nie som boháčka aby som chodila na operácie kade-tade. Tak mi neostáva nič iné len slintať nad videom Doležala...

Michael86

Maya ano povedal som vsetko aj ,ze ma velmi trapi ten hrbol,ze sa bojim ze ked sa odstrani ze ten nos bude vyzerat pridlhý,ze je spicka nesumerna na konzultacii mi povedal ,ze ten nos bude mat ten spominany oblucik to zjemnenie ze nepojde rovno ako pravitko no pred opkou uz vravel ze vsetko bude robit dorovna na konzultacii sme sa dohodli na spicke upravit a podvyhnut o 2mm pred operaciou mi uz tvrdil ze spicka je dobra ja som mu veril co mi ostavalo ked som uz bol pripraveny na zakrok a vsetko bolo vyplatene .