Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Rozchodim tento neuspech no najradsej by som hned pobalil kufre a zmizol z tohto mesta kde byvam nechcem sa ukazovat pred znamymi co vedeli o tej operacii lebo ma vysmeju a pomyslia si tak ma ked vymyslal to nechcem zazit ako kazdy co o tom vedel bude chcekovat moj nos a uvidi tam hrbol ja za to nemozem ze je to tam to je vizitka doktora

Michael86

Ja mam tiez riadne depky ja som sa normalne zblaznil je to neprijemne ked po niecom velmi tuzite a mate pocit ,ze sa vam to moze podarit a vo finalnej fáze celeho toho ´kolotoču zistíte ,ze to nevyslo a ,ze nenastala skoro vobec ziadna zmena to je rana pod pas.

Maya_chic

ludia toto mi nerobte, co mam ist do Holywoodu na operaciu? :((( inak som nasla jedneho japonca co v Amerike robi brutalne dokonale nosy...na youtube

Carie

Ja som pred opkou vtedy pred 4 rokmi tiež chodila na toto fórum, vtedy tu všetci chválili Kováča, bola som si 100% istá, že idem do dobrých rúk, že všetko dopadne super

Carie

Toto som si tiež prežila. Najskôr sa mi to zdalo vcelku ok, potom jak to odpuchlo a vystúpili tie veci čo predtým neboli vidno, mala som pár dní depky, dokonca som vtedy moc ani nenaspala. Ale potom som si tak nejak zvykla a zmierila sa s tým. Zas nie som boháčka aby som chodila na operácie kade-tade. Tak mi neostáva nič iné len slintať nad videom Doležala...

Michael86

Maya ano povedal som vsetko aj ,ze ma velmi trapi ten hrbol,ze sa bojim ze ked sa odstrani ze ten nos bude vyzerat pridlhý,ze je spicka nesumerna na konzultacii mi povedal ,ze ten nos bude mat ten spominany oblucik to zjemnenie ze nepojde rovno ako pravitko no pred opkou uz vravel ze vsetko bude robit dorovna na konzultacii sme sa dohodli na spicke upravit a podvyhnut o 2mm pred operaciou mi uz tvrdil ze spicka je dobra ja som mu veril co mi ostavalo ked som uz bol pripraveny na zakrok a vsetko bolo vyplatene .

Maya_chic

Michael - mrzi ma, ako sa citis, ako to vlastne bolo pred operaciou? povedal si JASNE co chces? ja mam napr. fotku, uz riadne ožižlanu haha - nosu aky chcem a tu som ukazovala chirurgovi, zial z operacneho stolu som sla domov, no ktoie ako by to bolo dopadlo. Napr. ja poviem, skratit, znižit, zmensi dierky, upravit spicku, proste VSETKO, nech ziadneho nenapadne urobit nenapdnu zmenu za 1000 eur!

Michael86

Citim sa velmi zle ja som dufal ,ze sa zbavim toho trapenia s nosom ,ze tam nebude ten hrbol a ze budem mat po tych mnohych rokoch komplexov,sebapodcenovania,roznych narazok okolia na moj nos konecne pokoj no bohuzial tento sen sa mi neslpnil.Neuspech nemozem pripisovat stastiu respektivne nestastiu ,ale mojej volbe chirurga cital som tu velmi vela prispevkov kde sa mnohi vyjadrovali ,ze su nespokojny s pracou dr.Kovaca pisali aj o tom ,ze robi prirodzene nosy no bohuzial az tak prirodzene ,ze po operacii sa vo vacsine pripadoch zmeny nedockate ja neviem stoji to za to ?Menší hrbol za 850e ?A ziadna ina zmena ?Cisto zrezat hrbol a nic viac z hladiska estetickeho ?Na tom video dr .Dolezala je to pekne vysvetlene ked sa urobi jedna radikalna zmena v mojom pripade je to odstranenie hrbolu treba urobit aj zmenu inde aby ten nosanek nebol pridlhý uz nemam slov som sklamaný maximalne mam to co som mal svoj starý hrbolatý nos s nesumernou spickou...Nemam chut na nic nechcem stretnut nikoho kto ma pozná hanbim sa ako pes ,lebo mi hovorili ,ze vymyslam.Nechapem ,ze ten Kovac ma este gule si ma pozvat na kontolu po tom co mi vyviedol ked mi daval dole tu fixaciu nedal mi zrkadlo aby som sa pozrel az potom ked mi to zalepil leukoplastom ma poslal pozriet sa do akehosi provizorneho zrkadla co ma zavesena nad umyvadlom,takto sa na kvalitnej klinike urcite nespravaju .

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk