Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Michael86
ak by ti to nevadilo poslal by si ja mne tvoj nos? Poviem ti aj nazor :-)
Inak ten nos čo si včera videl od dr Doležala z BA nebol nahodou Petra25?
Jajka555 rano som sa pýtala aj teba na foto, už je to tu zahadzane prispevkami :-) tak ak nevadi pošleš mi aj ty?
Dakujem vam lucia203a@azet.sk

tina1112

michael86 aj ja som bola u kovaca a presne ako pises nos sa mi zda dlhsi
tiez som neni moc spokojna je tomu uz rok aj nejake mesiace ale hrbolcek mi tam zostal maly

Carie

Maya: dik, teraz uz ano, sice nejake drobne nedokonalosti tam este su, ale to uz neriesim, na fotke to nie je vidno. Na dalsiu opku by ma uz nikto nedostal, po tej poslednej som si prezila peklo.

Maya_chic

carie - dakujem, musim povedat, ze to mas urobene fakt prirodzene, asi by som zasah plastickeho chirurga ani nevsimla, si spokojna teraz?

Michael86

Ja som taky typ cloveka ja potrebujem nieco robit nieco zmysluplne myslim ze mam potencial a ze sa viem rychlo naucit nove veci no ked len takto nic nerobim a utapam sa tak ma to ničí a zožiera.Mal som pracu ktora ma bavila vyrabal som veci zo skla misy vazy pohare atd no od kedy to skrachovalo len bludim po svete po kadejakych robotach a nemam pokoj tak snad sa teraz podari nieco najst co bude mat perspektivu aj do buducna .

Michael86

Ak by sa ma niekto opytal ci chem radsej naspat starý nos urcite by som odpovedal ze nie ale mrzi ma ze teraz vyzera dlhsie a ze asi nebude z profilu uplne rovny.Neviem ale cim viac odpuchcne tym sa mi zda dlhsi a dlhsi ked bol opuchnuty bol taky akoby zaobleny a vyzeral mensie no po odpuchnuti sa spustila spicka co ho predlzilo .

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk