Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Maya: no ja ked som isla na prvu opku rinoplastiku tak som tiez bola nezamestnana, zobrala som si na to pozicku a kratko potom isla do Anglicka pracovat. Za druhu opku som uz nastastie neplatila, lebo ta bola zo zdravotnych dovodov, upravil mi prepazku a nejake veci vnutri nosa, aby sa mi lepsie dychalo lebo v noci sa mi horsie dychalo. Ale aj to vidno, nemam tu prepazku taku deformovanu ako som mala predtym, co ma fakt tesi, lebo ono to bolo vidno aj na fotkach, ked som bola fotena presne spredu. Fotila som sa na zivotopis a ked som videla ten deformovany nos, az som z toho depku mala a samozrejme ziadnu fotku som si tam nakoniec nedala.

Michael86

Je to kazdopadne lepsie nez predtym len ma mrzi ten hrbolcek ktory mozes vidiet na prvej fotke no nieje to kost to je ta koža ktorá sa nezrastla dobre s kostou som si to zalepil naspat a necham to uz na pokoji.Ked som odlepil tu pasku bolo vidno ten novy nos ktorý ide od korena nosu no ten predok je po starom ta spicka hlavne tak to vyzera tak polovicne ...Chapem ,ze mi nenapises ze si videla aj krajsie nosy no neva ja to viem ze u mna sa to az tak nepodarilo.

Carie

Michal a ty mas na nose nejaku ranu? To je divne, to nezvykne takto robit. No az sa ti zahoji, staraj sa o nu, kup si gel na jazvy, kazdy den si to natieraj a tiez masiruj, nebudes mat potom jazvu.

Carie

Michal: mas pravdu, ze Kovac robi prirodzene nosy a ze nemysli moc na to, ze ked odstrani jeden problem, druhy moze vzniknut, jak napr. u mna kedze neurobil prepazku ale zdvihol spicku, ze zrazu bolo vidno to, co predtym nie. Iny chirurg, napr. ten zazracny doktor z Ciech by to urcite takto nenechal, ale zas kolko by vysla operacia u neho. Ja som si u teba na tych fotkach ziaden problem nevsimla, vsak ak je to take hrozne, skus to odfotit a posli. Ale hlavne sa uz tolko nepozoruj a nehladaj problemy. Ja tiez ani teraz nemam nos uplne dokonaly, ale uz to neriesim, na prvy pohlad vyzera fajn a predpokladam, ze tie nerovnosti druhi ani nevidia, vidim to len ja, ked sa moc pozorujem. A u teba to bude asi tiez tak.

Maya_chic

Michael - tebe zmensoval aj dierky? ono tak ti poviem, ze kratsi by si ho uz nemal, lebo mas taky zaklad, to by ti museli dierky prerobit vyssie a to sa myslim ani neda, podla mna dlhy nie je! ja ti poviem, co ti mozno chyba, nemas oblúčik z cela, tym, ze ide rovno od čela sa ti zda dlhsi, inak praca odvedena dobre, bude po odpuchu o polovicu mensi uvidis, zjemnilo ta to

Maya_chic

Michael - posli mi prosim ta fotku na email, pozriem sa na to nezaujato, inak pisal som si s babou, ktora nebola spokojna a az po polroku sa nos totalne zmenil a teraz je ok

citron_tea@azet.sk

Michael86

Maya ja som nechcel maly noštek no stacilo ten moj trochu upravit vyrovnat spicku aby bola sumerna trochu zjemnit tu kost aby to vyzeralo pekne nie len aby to bolo rovne ako pravitko a nic viac potom tebe sa dobre pise ked nemas s nosom to co ja iste by ta potesil polcentrimetroví vybezok na pravom lici a na lavej strane nosa dierka az do kosti mam pocit ,ze som bol na jatkach a nie na plastickej operacii jedine co je na tom pozitivne je ze uz nemam taky hrbol ,ale aj tak ho mam lebo sa mi zle zrastla koza tam kde odstranoval ten hrbol ja nemozem za to ,ze som takto dopadol ja som chcel ten nos skraslit aj spicku ved som isiel na kompletnu rinoplastiku no odfakleny mam len hrbol a vyrovnanu prepazku no naco mi to je ked celkovy efekt je aj tak na houby mam svoj starí hnusný nos akurat bez hrbola no za to dlhý ako pravitko s nesumernou spickou a zle zlomenymi kostami ...akoze horsie to ani dopadnut nemohlo

Maya_chic

Carie- no tiez tomu velmi neroyumime, co je take vzacne na jednej nemocnicnej izbe, no, ale budis, najhorsie je, ze mi dochadzaju financie, som nezamestnana momentalne, kurnik to je zivot :)) ale fakt rada by sm tohpo Cervena

Michal - prosim ta nevysiluj, neobzzeraj ten nos tolko, neviem co si cakal smiesny pršák? to hadam nie, poviem ti uprimne videla fotky chlapov pred a po rhinoplastike a taky ty s pidi sumernymi nosmi mi pripadali totalne zženstilí a absolutne nepritazlií, ovela lepsie a chlapsky pritazlivejsie vyzerali pred plastikou

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk