Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Michal prestan :( Je mi luto, ze sa ti zabil kamarat, to je fakt tragedia :( Ale zivot je krasny, ty si mlady fesny chalan a zivot mas pred sebou, jediny tvoj problem je, ze sa moc sledujes a ze si neveris

Michael86

A co sa tyka nosa fakt ho mam dojebaný kosti polamane na picu čo som čakal že u mna to dopadne dobre ?Pri mojom stastí ?Vyjebaný skurvený život

Michael86

Peter ved oni chvalili moj nos,chyba je vo mne a v mojom mysleni sa nemam rad vadi mi na mne vsetko nie len nos som chory prekliaty krivý celý nie len nos som uplne v pici rozmyslam nad samovrazdou kazdy jeden den vcera sa mi zabil kamarat mal len 18r hodil sa pod vlak bolo to aj dnes v spravach vazne uz mam len jeden ciel pred sebou a to taky ze chcem ukoncit toto moje celozivotne trapenie...

peter25

Chcem sa podakovat takym neurotickam jak je Carie a spol. Uz ste nakazili tou hysteriou aj Michala. Ja byt plasticky chirurg, tak si pod noz beriem len vyrovnanych ludi. Chalan ma uplne v pohode nos, a to uz 2 dni po opke ale tuna uz je tak zmagoreny z tych vasich kecov/okrem toho ze ho... viete o anatomii nosa/ ze uz hlada chyby aj tam kde nejsu. Sorry Michal, musel som.

jajka555

carie , mala som dost problemy s dychanim, kriva prepazka, isla mi do nejakeho esicka a ktovie co este, nepytala som sa a so spravy sa neviem vysomarit, ale bolo tam toho dost

Lucia203

Ano je take forum kde odpovedaju plastický chirurgovia vola sa že operácia nosa :-) alebo aj česke to je lepšie tam odpoveda viacej chirurgov na tom to Slovenskom niekedy ani nikto neodpovie.

jajka555

platila som rovnych 1000,- a nastastie to dali dokopy :)) ved snad su nejaky odbornici, vsak bolo ich tam zato dost :)))
a podla mna sem tam si nas precitaju aj lekari alebo sestricky :) inak na jednej stranke dokonca aj odpovedaju lekari, myslim ze plastickachirurgia.tv, ci tak nejak, ak maju ludia otazky tak aj priamo lekari odpisuju, nasla som aj od tych mojich prispevky :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk