Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

michael - neviem preoc plasis, mas par dni po operacii a vyšilujes, KOvac ti urcite nic nedodrbal, upokoj sa a pockaj, konecnea podoba nosa je pol roka po operacii

jajka - ahoj, my sme si vymienali fotky citron_tea :) takze si sa rozhodla, ze ides na dalsi operaciu? sa ti chce? mozes mi poslat na azet mailik, ako vyzera konecna podoba nosa, ja som stale nebola, zvazujem na jesen BB Kovaca, aj ked radsej by som Cervena, ale ten je najdrahsi na SR zrejme

Carie

Michal prestan :( Je mi luto, ze sa ti zabil kamarat, to je fakt tragedia :( Ale zivot je krasny, ty si mlady fesny chalan a zivot mas pred sebou, jediny tvoj problem je, ze sa moc sledujes a ze si neveris

Michael86

A co sa tyka nosa fakt ho mam dojebaný kosti polamane na picu čo som čakal že u mna to dopadne dobre ?Pri mojom stastí ?Vyjebaný skurvený život

Michael86

Peter ved oni chvalili moj nos,chyba je vo mne a v mojom mysleni sa nemam rad vadi mi na mne vsetko nie len nos som chory prekliaty krivý celý nie len nos som uplne v pici rozmyslam nad samovrazdou kazdy jeden den vcera sa mi zabil kamarat mal len 18r hodil sa pod vlak bolo to aj dnes v spravach vazne uz mam len jeden ciel pred sebou a to taky ze chcem ukoncit toto moje celozivotne trapenie...

peter25

Chcem sa podakovat takym neurotickam jak je Carie a spol. Uz ste nakazili tou hysteriou aj Michala. Ja byt plasticky chirurg, tak si pod noz beriem len vyrovnanych ludi. Chalan ma uplne v pohode nos, a to uz 2 dni po opke ale tuna uz je tak zmagoreny z tych vasich kecov/okrem toho ze ho... viete o anatomii nosa/ ze uz hlada chyby aj tam kde nejsu. Sorry Michal, musel som.

jajka555

carie , mala som dost problemy s dychanim, kriva prepazka, isla mi do nejakeho esicka a ktovie co este, nepytala som sa a so spravy sa neviem vysomarit, ale bolo tam toho dost