Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Lucia: veru mohli! Inak ked som toto forum citala pred tymi asi styrmi rokmi, niekto tu pisal, ze pisal do tohto fora, ze chce ist na opku, nechaval tu mail a potom sa mu ozval nejaky uz neviem ci plasticky chirurg ci orl lekar, ze mu tu operaciu spravi

Carie

jajka: a co si mala s nosom, ked ti robili taku dlhokansku operaciu, si mala vazne problemy s dychanim? Mne ani neviem kolko robili prvu ani druhu, nesledovala som si kedy som sa prebudila z narkozy a ani ma nenapadlo sa spytat.

Lucia203

Ja si myslim že určite toto forum čitavaju aj niektorí plastickí chirurgovia. Keď si pozeraju napr svoj mail tak možno zo zvedavosti nakuknu aj sem :-) A noačo aspoň sa tu nejeden spozna.
Inak mohli by aj niekedy prispieť nejakou odpoveďou.

Lucia203

To znie hrôzostrašne že rozobrať nos. Jejda a na takom mieste ktore je každemu človeku na očiach a ak by sa im ho nepodarilo poskladať normalne neda sa to schovať pod tričko ako napr prsia alebo uši pod vlasy.

Carie

Jajka: no, nemas moc co zavidiet, hoci aj ty si to urcite mala tazke. Prve noci som ani spavat nemohla, budila som sa snad kazdu minutu, rano o 5 som bola rada, ze noc je za mnou a mozem vstat a ked zas prisiel vecer som sa desila. A to si inokedy ked mozem rada pospim i do 9. Nemyslim, zeby to bolo tym, ze uz mam nejake opky za sebou, myslim, ze to bola nahoda, ze to takto vyslo. Asi dost zle mi urobil hlavne ten hnisavy zapal, to som este nikdy nemala.

jajka555

lucia, no ano, bola to zlozita operacia, komplet dychanie mi robil orl lekar a potom vonkajsia uprava plastici. orl lekar sa vyjadril, ze mi museli komplet rozobrat nos a sekali mi kosti okolo oci, lebo sa tam nevedeli dostat. takze asi tak.. ta dlha narkoza mi aj dala zabrat, dlho som sa z toho dostavala, kondicka uplne spadla a som aj po mesiaci mala problem dlho stat, ci uz v praci, alebo chodenie po obchodoch, sla na mna slabost a tocila sa mi hlava. ale pomaly som sa uz dala dokopy.
michal, je pravda, ze si treba davat pozor na nos, ale je celkom fajn pocasie. ja som nemohla ist von, lebo bolo asi -10 a som normalne citila ako mi mrzne ta zlomena kost

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk