Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Ano je take forum kde odpovedaju plastický chirurgovia vola sa že operácia nosa :-) alebo aj česke to je lepšie tam odpoveda viacej chirurgov na tom to Slovenskom niekedy ani nikto neodpovie.

jajka555

platila som rovnych 1000,- a nastastie to dali dokopy :)) ved snad su nejaky odbornici, vsak bolo ich tam zato dost :)))
a podla mna sem tam si nas precitaju aj lekari alebo sestricky :) inak na jednej stranke dokonca aj odpovedaju lekari, myslim ze plastickachirurgia.tv, ci tak nejak, ak maju ludia otazky tak aj priamo lekari odpisuju, nasla som aj od tych mojich prispevky :)

Carie

Lucia: veru mohli! Inak ked som toto forum citala pred tymi asi styrmi rokmi, niekto tu pisal, ze pisal do tohto fora, ze chce ist na opku, nechaval tu mail a potom sa mu ozval nejaky uz neviem ci plasticky chirurg ci orl lekar, ze mu tu operaciu spravi

Carie

jajka: a co si mala s nosom, ked ti robili taku dlhokansku operaciu, si mala vazne problemy s dychanim? Mne ani neviem kolko robili prvu ani druhu, nesledovala som si kedy som sa prebudila z narkozy a ani ma nenapadlo sa spytat.

Lucia203

Ja si myslim že určite toto forum čitavaju aj niektorí plastickí chirurgovia. Keď si pozeraju napr svoj mail tak možno zo zvedavosti nakuknu aj sem :-) A noačo aspoň sa tu nejeden spozna.
Inak mohli by aj niekedy prispieť nejakou odpoveďou.

Lucia203

To znie hrôzostrašne že rozobrať nos. Jejda a na takom mieste ktore je každemu človeku na očiach a ak by sa im ho nepodarilo poskladať normalne neda sa to schovať pod tričko ako napr prsia alebo uši pod vlasy.

Carie

Jajka: no, nemas moc co zavidiet, hoci aj ty si to urcite mala tazke. Prve noci som ani spavat nemohla, budila som sa snad kazdu minutu, rano o 5 som bola rada, ze noc je za mnou a mozem vstat a ked zas prisiel vecer som sa desila. A to si inokedy ked mozem rada pospim i do 9. Nemyslim, zeby to bolo tym, ze uz mam nejake opky za sebou, myslim, ze to bola nahoda, ze to takto vyslo. Asi dost zle mi urobil hlavne ten hnisavy zapal, to som este nikdy nemala.