Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

jajka555

ja som mala upchaty nos pekne dlho, tamponadu mi davali prec hned na druhy den a plastove dlahy po tyzdni.. ciastocne sa mi uvolnila jedna dierka, ale dost dlho som spala s otvorenymi ustami :)) budila som sa na priserne sucho v ustach.. chce to trpezlivost

Michael86

Ja sa citim stale ako s tamponadou uz 6 den dycham len ustami rano ma tak skriabe v krku ze koniec.Spim tak maximalne do 4tej rana radsej som hore potom a nejako sa ten nos uvoli no potom poobede sa zase zapcha .

Michael86

Ja som dnes inhaloval nad hrncom taku mineralku liecivu pomohlo to na chvilku no narobilo to viac skody nez osohu z tej pary sa mi uvolnili tie leukoplasty co drzia tu fixaciu tak teraz uz poriadne lieta som zvedavy co na to povie zajtra DR .Inak tie chrasty ma dost aj pichaju vo vnutri v nose akoby sa opierali o jazvu ,alebo take nieco alebo to je nejaky zapal ?

Lucia203

A nie su tie kvapky pinosol take mentolove na uvolnenie upchateho nosa pri nadche? Alebo sa mi to len zda? Ja som použivala detsky olej Aviril :-) Namočila som doň vatovu tyčinku a jemne som tým vyčistila nos zvnutra. Prijemne to vonia a po chvili sa mi chrasty uvolnili a vybrala som ich tiež vatovou tyčinkou. Potom su aj olejove kvapky Coldastop, tie maju prijemnu pomarančovu vônu a su nato aby nebolo v nose sucho

jajka555

boli ste niekto v chirmede na reopku? chcela by som vediet ako je to v tomto pripade s platenim, chcem si ist este dat dorobit nos, lebo mi to po prvej operacii nestacilo.
michael - aj podla mna je olejcek lepsi, lebo lepsie to nasiakne a uvolni ti vsetko co tam mas suche. kvapky ti skor stecu. ja som po opke pouzivala asi dva mesiace olejcek a az potom kvapky s morskou solou

Michael86

Silvikhl ano mal som ju 2 dni uz je vonku este v utorok mi vyberu tu umelinu z nosa a snad to bude ok som zvedavy ci tam mam hrbol co som mal alebo nie .

Michael86

Jajka dakujem za radu inak nieco podobne robim aj ja no so sterimarom sa mi zdalo ,ze len nastriekat do nosa nestaci tak som si urobil take tampony a namocil ich tym sterimarom tiez to pekne zmaklo a potom som vybral tie velke chrasty ,ale ten olejcek znie lepsie toto je len morska voda ten sterimar + obsahuje nejake stopove prvky .